Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurant Düğün Salonu
15 Adet medyayı görüntüle

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Düzenli olarak mekanın dezenfekte edilmesi
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Düzenli havalandırma
  • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
  • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü
Hakkında
Lale Restaurant 22 Eylül 2001 tarihinde kuruldu. O günden itibaren o kadar büyüdük ki, şu an güvendiğimiz ve iş yapmaya inandığımız 100 kişilik bir ekibimiz var. Tamamen eğitimli ve deneyimli insan kadromuzla özenli ve kaliteli hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu arada Ankara Ostim'de kurulan Lale Restaurant, ismini bulunduğumuz yerden aldık. Sıkı çalışmamız ve müşterilerimizin yıllar boyu memnuniyeti sonucunda bir zincire sahip olduk ve şubeler açtık. Ostim Lale Restaurant'tan sonra Ostim Lale Mangalevi'ni aktif yaptık.
Restoran hizmetlerinde istenilen yere ve yere ulaştığımızda, servis sektöründe ve mekanda olduğu için daha rahat idare edebileceğimizi düşündüğümüz düğün alanına girdik. Şimdi misafirlerimizin en mutlu günlerine salonlarımızda şahit oluyoruz. Burada, başta düğün olmak üzere birçok kolektif organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Bunlara katılım törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları dahildir.
Evlenmeyi planlayan çiftler için aynı alanda iki ayrı oda kurduk. Ana Salon dediğimiz ilk salonlardan biri ve 300 kişilik kapasiteye sahip organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorsunuz. Diğeri ise bahçe salonunun adını vermemizdir, ancak aslında açık alanımız bile hesaba katılabilir. Bu yer oldukça büyük bir yüz ölçümüne sahip. Bu, tüm sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza kolayca ulaşabileceğiniz 1,500 kişilik bir kapasitedir.

Mesleğimizin başlangıç ​​noktası restoran olduğu için düğün yemeğini tercih eden çiftlerden çok memnunuz. Garson ekibimiz, usta şeflerimiz ve deneyimli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan kaliteli yemekleri sizlere sunacaktır.
Ayrıca 120 araç kapasiteli otoparkımızı ücretsiz kullanabilirsiniz. Ostim Lale Düğün Salonu ile irtibata geçmek için formu doldurabilirsiniz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Lale Restaurant Düğün Salonu - konum
X : 39.9638483 Y : 32.7444882

Başkent Bulvarı (Batıkent Girişi) No : 4 Ostim / ANKARA