Gamze Mouchamer Oglou
Diyetisyen Gamze Mouchamer Oglou'dan endavet.com kullanıcılarına özel yüz yüze ve online diyetde geçerli %20 indirim! Hemen kod al!
EN0000

Kod Al

Diyetisyen gamze nacar
3 yorum 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Gamze Mouchamer Oglou

Bursa/Nilüfer

Diyetisyen Gamze Mouchamer Oglou, Kırklareli Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur ve 6 ay Erasmus aracılığıyla Portekiz’de, University of Porto’da da eğitim görmüştür. Bursa’da çalışmakta olan ve kurumsal beslenme danışmanlığı da yapan Mouchamer Oglou, online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

İş yoğunluğundan yüz yüze görüşmeye zaman ayıramayan ya da başka il ya da ülkede yaşayan danışanları için online beslenme danışmanlığı hizmeti de veren Gamze Mouchamer Oglou, online süreçte de danışanlarının kilo verme takibini büyük bir titizlikle yürütmekte, her kontrolde diyet listesini kişinin ihtiyacına göre yenilemektedir.

Diyetisyen Gamze Mouchamer Oglou’nun çalışma alanları ‘ Kilo Verme, Kilo Alma, Ketojenik Diyet, Kişiye Özel Beslenme Programları, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Menopozda Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Diyetisyen Mouchamer Oglou, diyet sürecinde ne pişirmeliyim, nasıl pişirmeliyim arayışında olan ya da hastalığı nedeniyle belli ürünleri tüketmemesi gereken danışanlarının işini paylaştığı sağlıklı ve pratik tarifler ile kolaylaştırmaktadır. Kişinin hayat tarzını, beslenme alışkanlıklarını dikkate alarak hazırladığı kişiye özel beslenme programı ile de diyet ve kilo verme sürecini kolay ve eğlenceli bir hale getirmektedir.

Diyet yanında egzersizi de sağlıklı yaşam ve kilo verme için gerekli gören diyetisyenden alınan hizmet, hem kilo kontrolünde etkisi, hem de metabolizmayı hızlandıran egzersizleri nedeniyle spor salonu seçimiyle desteklendiği taktirde kişinin hedefine ulaşması daha kolay olacaktır.

Diyet ve kilo verme sürecinde güzellik merkezi hizmetlerinden yararlanmak da kişinin motivasyonunu yükselterek kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır.

Danışanlarının kilo verme, diyet ve hastalık dönemlerinde beslenmeleri konusunda hizmet veren ve kişiye özel diyet listeleri hazırlayarak süreci kolaylaştıran diyetisyen Gamze Mouchamer Oglou’dan bireysel ya da kurumsal olarak hizmet almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Büşra Ç******
  10.01.2022

  Online hizmet aldım Gamze hanımdan,bence çok ilgiliydi,süper sonuç aldım kendi adıma

 • Gülcan K******
  09.10.2021

  Tavsiye ederim,ben çok memnu kaldım hizmetinden

 • Fehmiye G******
  01.10.2021

  Hamilelik sürecimde çalıştım kendisiyle,herşey mükemmel geçti.Teşekkürler Gamze hanım

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Gamze Mouchamer Oglou - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Balat mh. Yakamoz sk. Endülüspark Sitesi C Blok Bursa