Barons Bademli
Barons Bademli'den endavet.com kullanıcılarına özel %10 İNDİRİM FIRSATI! Hemen KOD AL! En Fırsatı Yakala!
EN0000

Kod Al

Barons Bademli / Bursa/Nilüfer
Barons Bademli / Bursa/Nilüfer
Barons Bademli / Bursa/Nilüfer
Barons Bademli / Bursa/Nilüfer
Barons Bademli / Bursa/Nilüfer
5 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

www.endavet.com spor merkezlerinden Baron’s Bademli fitness, mat pilates, reformer pilates, crossfit, kickbox seçenekleriyle fit ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Koordinasyonunuzu ve dengenizi geliştirebileceğiniz harika egzersizler, fit programlar Baron’s Bademli Bursa’da fırsat ve kampanyalarıyla sizleri bekliyor.

Sizde kilo vermek, fit kalmak ve herşeyden önemlisi sağlıklı yaşamı tercih eden Bursalılar arasında yer alıyorsanız Baron’s Bademli’nin uzman eğitimcileriyle mutlaka tanışmalısınız. Yaşam tarzınıza, yoğunluğunuza göre size özel olarak uzman eğitimci eşliğinde hazırlanacak programlarla istediğiniz yaşam kalitesine sistemli bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Baron’s Bademli müşterilerinin ilgi alanına ve uygun saatlerine göre hazırladığı antremanlar hızınıza hız, sağlığınıza sağlık ve mutluluk katacak şekilde profesyonelce oluşturuluyor.

Baron’s Bademli’de fitness programına dahil olduğunuz zaman öncelikle mevcut durumunuz, beklentiniz dikkate alınarak kişisel programınız hazırlanıyor. Fitnessı diğer sporlardan farklı olarak kasların aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi hedefleniyor. Bu süreçte sistemli bir şekilde devam ettiğiniz taktirde vücudunuz hem istediğiniz forma ulaşıyor hem de bol bol endorfin, serotonin hormonu salgılıyor bu da kendinizi psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmenize neden oluyor.

Vücudun forma girmesini sağlayan ve beraberinde özgüveni arttıran sporlardan bir diğeri crossfit. Baron’s Bademli uzman eğitimcileri crossfit antremanlarını güç ve kondisyona yönelik kurguluyor. Bu programın temellerini; esneklik, güç, hız, çeviklik, dayanıklılık ve denge oluşturuyor. Baron’s Bademli eğitimcileri crossfit antrenmanların da kişinin vücudunun bütün bölgelerini baz alarak antrenmanlardan daha fazla yarar görmesini sağlıyor. Hergün farklı bir antrenman programı ile çalışılması crossfitin bir diğer özelliği. Crossfit, nabzın yüksek derecede kalarak antrenmanların olabildiğince hızlı tamamlanmasını hedefleyen bir spor olduğu için metabolizmanın hızlanması sonucu ile düşük yağ oranı ile birlikte daha atletik bir vücut yapısına sahip olabiliyorsunuz. Oldukça yoğun egzersizlerden oluşan crossfit etkin sonuçları nedeniyle spor yapmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen alanların başında geliyor. Profesyonel sporcular, ileri derecede fitness yapmak isteyenler, daha sağlıklı ve güçlü olmak isteyenler, yaptığı başka bir sporu desteklemek isteyenler, sporda farklılık arayışı içinde olanlar Baron’s Bademli Bursa’da crossfiti seçebilirler.

Barons Bademli’de yapabileceğiniz spor alanlarından biri de sayısız faydaları olan pilates. Bu harika egzersizle yaşam kalitenizi arttırmanız çok kolay. Barons Bademli eğitmenlerinin eşliğinde verilen pilates dersleri mat ve reformer pilates olmak üzere ikiye ayrılıyor. Temel hareketler, lastik ve topla yapılan hareketler, aletli uygulanan tekniğiyle kasları çalıştıran pilates, eklemlerimizi ve kemiklerimizi koruyor, vücudu sıkılaştırıp esnekliğini artırıyor, şekillendirerek daha estetik görünmesini sağlıyor, kan dolaşımını hızlandırıyor, daha iyi nefes alıp vermenizi sağlıyor, dokularınıza daha fazla oksijen gitmesini destekliyor.

Siz de daha sağlıklı ve daha fit bir yaşam için Baron’s Bademli’nin profesyonel ve güleryüzlü uzman eğitimcileriyle tanışarak endavet indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kampanyalar
Barons Bademli - kampanya
Barons Bademli'den endavet.com kullanıcılarına özel %10 İNDİRİM FIRSATI! Hemen KOD AL!

Barons Bademli'den endavet.com kullanıcılarına özel %10 İNDİRİM FIRSATI! Hemen KOD AL! En Fırsatı Yakala!

Yorumlar 4
 • 14.06.2021
  Şeyma A******

  Pilates arayışı içindeydim. Baron’su denemeyi düşünüyorum. Endavet indirimini nasıl alabilirim ?

 • 10.06.2021
  Cüneyt S******

  Crosfit tam bir adrenalin. Baron’s bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Enes ve Barış Hocam tam bir profesyonel. Onlarla harika sonuçlar aldık. Herkese tavsiye ederim arkadaşlar

 • 01.06.2021
  Hulki Ö******

  Baron’s Bademliye dada önceden gidiyordum. Gerçekten çok memnun kaldım. Yasakların kalkmasını dört gözle bekliyordum. Kaldığım yerden Fıtnes ‘a devam

 • 04.01.2021
  kenan d******

  Personelleri çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Bademli mahallesi, Meşeli Köy Sitesi, Eğitim Cd. No:21, 16960 Mudanya/Bursa