2020 En Trend Abiye Modelleri!

 2020 abiye modelleri görsel açıdan hem zarafet hem de güzellik katmaktadır. Sezonun trendlerini takip eden pek çok kadın bu trendlere uygun şekilde abiye seçimi yapmaktadır. 2020 abiye modelleri arasında uzun abiye elbiseler abiye elbise modelleri arasından en çok tercih edilen modellerdir. Düğün nişan ve söz organizasyonları için kişiye özel elbise tasarımları yapılmaktadır. 2020 abiye modası içerisinde tüllü, dantelli ve payet kumaştan pek çok abiye modeli bulunmaktadır. Uygun fiyatlarıyla herkesin bütçesine uygun elbiseler bulunmaktadır. Gece elbiseleri abiye modelleri arasında en şık parçalardır. Abiye seçiminde modaya uygun tercihlerin yapılması görsel açıdan daha güzel gözükmenizi sağlayacaktır. Özel günler için sezonun en moda parçaları arasında olan dantel işlemeleri bulunan abiye modellerine göz atabilirsiniz. Etek kısmı tül ve aralarında dantel kumaşlar olan abiyeler en çok beğenilen abiye modellerinden biridir. Vücut tipine uygun şekilde tasarlanan payet kumaş abiyeler de bu sezon göz kamaştırıcı abiye modellerindendir. Uzun kollu abiyeler ise kış ve sonbahar aylarında gerçekleşen organizasyonlar için vazgeçilmezdir.

 

 

 

2020 Yeni Sezon Abiye Modelleri

  Bilinenin dışında yeni sezon abiyelerinde şıklık ve modern hava bir arada kullanılmaktadır. Bisiklet yaka krem rengi, kalın kumaştan tasarlanan sıfır kol uzun abiyeler bu sezonun en beğenilen parçalarından biridir. 2020 yeni sezon abiye modelleri arasında bu abiyelerin bel ve yaka kısmında taş işlemelerinin bulunması da asil görüntüye şıklık getirmektedir. Abiye kıyafetler arasında bir diğer sezon yansıtan parça ise kolları uzun ve dantel kumaş olan abiye modelleridir. Bu abiyeler her sezon farklı renklerde vitrinlerde yer almaktadır. Tamamı dantel kumaştan tasarlanan bu abiye modellerinde bordo ve krem renkleri sıkça kullanılmaktadır. Abiye seçenekleri arasında yer alan parçalar sezonun en çarpıcı modellerden biri ise balık model koyu renk kumaştan tasarlanan abiye modelleridir. Bu abiyelerin koyu renk kumaş ile tasarlanması ise kış aylarını yansıtmaktadır. Yeni sezonda kolları dirsekte biten uzun ve yırtmaçlı abiyeler de gösterişi seven hanımlar için uygun abiye modellerinden biridir. Asil görüntüsü ile saten kumaşın birleşimi olan bu abiye modelleri gençler tarafından da en çok tercih edilen abiyelerdendir. Abiye modelleri için platformumuzda bulunan mode evlerini inceleyebilir dilediğiniz kadar ücretsiz teklif alabilirsiniz.

 

 

 

2020 Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

  2020 yılının gösterişli ve moda olan abiye parçalarından biri etek kısmı pileli ve açılan kalın tüllü abiye modelleridir. Açılan ve kalın tül kumaştan tasarlanan etek kısmı ile tam anlamıyla asil bir görüntü yaratan abiyeler mezuniyet davetleri için uygun bir modeldir. Bu abiyelerin etek uç kısımlarında bulunan kalın danteller de abiyeye hareket kazandırmaktadır. Abiyenin üst kısmının tamamı kalın dantel işlemeleri olan abiyeler, yeni sezonda en çok giyilen modellerdendir. 2020 abiye elbiseler arasında bu abiye modeli ise tarzını yansıtmak isteyen kişilerin vazgeçilmez parçalarından biridir. 2020 yılında abiye modasında kendi tarzını göstermek isteyen kişiler için farklı abiye tasarımları yapılmaktadır. Bu tasarımlarda bulunan küçük detaylar, kişinin tarzına yönelik özel olarak yapılmaktadır. Bazı abiyelerin bel kısmında bulunan taş ve dantel işlemeleri ile yaka kısmında bulunan üç boyutlu çiçekler tarzını net bir şekilde göstermek isteyen kişilerin tercih ettiği abiyeler arasında yer almaktadır. Özellikle bu abiye modelleri genç kızların lise ve üniversite mezuniyetlerinde en çok satın aldığı abiye elbise modelleridir.

 

 

 

Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  2020 yılında gerçekleşecek olan davet ve organizasyonlar için hanımlar ve genç kızlar abiye satın almaktadır. Bu satın alınan abiyelerde dikkat edilmesi önerilen bazı kurallar bulunmaktadır. İlk olarak modayı yakından takip eden hanımlar için sezonun en moda renklerinin kullanıldığı abiye seçimleri doğru bir seçim olacaktır. Aynı zamanda abiye modellerine ve detaylara da ince bir şekilde dikkat edilmelidir. Özellikle bazı abiyelerin detayları, abiyeyi asıl gösteren detaylardır. Abiye seçimlerinde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer konu ise yaştır. Kişiler yaşlarına uygun şekilde abiye seçmelidir. Kişi yaşına uygun abiye modeli seçerken, seçeneklere dikkatli bir şekilde bakarak karar verebilir. Genç olan birinin kendini daha büyük gösterecek abiye modelini seçmesi görsel açıdan hiç iyi olmayacaktır. Bu nedenle herkes kendi yaşına uyacak abiye modellerine yönelmelidir. Abiye seçimlerinde en önemli konulardan bir diğeri ise beden uyumudur. Kişi bedenine tam uyacak ya da bir beden büyük olacak modelleri seçmelidir. Böylelikle daha uzun süre kullanım sağlayabilir. Aynı zamanda abiyeyi giydiği özel günde daha rahat hareket edecektir.

 

 

 

2020 Sezonu Uzun Abiye Modelleri Nelerdir?

  2020 yılı uzun abiye sezonunda gösterişli parçalar yer almaktadır. Çoğu kadın tarafından beğenilen ve zevkle giyilen abiye modellerinde hem rahatlık hem de şıklık bir arada sunulmaktadır. Bu sezon boyundan bağlamalı uzun sıfır kol, balık model abiyeler en gösterişli parçalar arasındadır. Kumaşının bedeni sarması da abiyenin özelliklerinden bir diğeridir. Kırmızı ve koyu yeşil renklerinde görülen bu abiye modelleri özellikle nişan davetleri için gelin adayının tercih edeceği abiye modellerinden biridir. Hareket etme kabiliyetini engellemeyen bu abiye modeli, kumaşı bakımından oldukça rahattır. Uzun abiye modellerinde bu sezon uçuş uçuş etek abiyeler oldukça moda haline gelmektedir. İnce ve kat kat tül etek ile üst kısmı sade bırakılan bu abiye modellerinde rahatlık oldukça yüksektir. Kişinin içerisinde kendini iyi hissedeceği bu abiye modellerinde aynı zamanda üst bölgesinin de vücudu güzel göstermesi bu abiyenin moda olmasını sağlamıştır. Bu tarz abiye modellerinde daha fazla şıklık isteyen hanımlar üst kısmının ve eteğinde bulunan tül kısmının aralarında ince taşların bulunduğu modellere göz atabilir. Bu tarz modeller akşam davetlerinde ışıl ışıl bir görüntü sunacaktır.

 

 

 

2020 Sezonu Kısa Abiye Modelleri Nelerdir?

  Sezonun en moda kısa abiye modellerinin bir arada derlendiği kategorilerde farklı renk ve modeller bulunmaktadır. Kısa abiye modellerinde balık model ve diz altında olan abiyeler sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle yarım kol ve kalem etek formunda olan abiyeler 2020 yılının kısa abiye modasına uygun modeller arasında yer almaktadır. Bu abiye modellerinin bel kısımlarının bedene tam oturması ile birlikte bel kısmında altın rengi ya da gümüş parlak kemer bulunmaktadır. Bu kemer elbisenin koyu rengini alıp götürürken aynı zamanda abiyeye gösteriş katmaktadır. 2020 yılının abiye elbise modellerinden bir diğeri ise pileli etek abiyelerdir. Bu tarz abiyelerde kadife kumaş kullanılmaktadır. Kullanılan kumaşın renginin vişneçürüğü olması da abiyenin modelini daha iyi göstermek için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu abiye modellerinde uzun kol tasarımı ve bel kısmında kuşak bulunması da 2020 yılının kısa abiye modellerinden biri olmasını sağlamaktadır. Bu tarz abiye modelleri söz davetleri için tercih edilmektedir. Aynı zamanda ilkbahar aylarında yapılan kır düğünü ya da kına davetleri için de uygun bir model seçimi olacaktır.

 

 

 

Yeni Sezon Abiyelerde En Çok Tercih Edilen Renkler Nelerdir?

  2020 yılı sezonunu net bir şekilde gösterecek olan abiye modellerinde renk seçimleri de oldukça önemlidir. Sezonun en moda renkleri ise, bordo, vişneçürüğü, haki yeşil, sarı ve koyu mavidir. Bu renkte tasarlanan abiye modelleri sezonu en güzel şekilde yansıtan abiyelerdir.

 

 

endavet.com - ilan

endavet.com'da ilanınızı yayınlamak ister misin ?

Detaylı bilgi
endavet.com - indirim - fırsat

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar ol