En Özel Davetiye Sözleri!

Düğün nişan gibi özel günlerde davetiye ve davetiye sözleri çok önemlidir. Bu birlikteliğin ilk günlerinde tüm aile üyeleri, arkadaşlar ve dostlar bir araya gelirler. Onları bir araya getirmek için kullanılan davetiyeye de özen göstermek lazım. Davetiyelerin özenli ve güzel bir şekilde hazırlanması demek misafirlere gösterilen önemin de bir parçasıdır. Bu nedenle davetiyelere ve davetiye sözlerine çok önem vermek lazım.

 

davetiye1

 

 

Birbirinden Güzel Duyulmamış Davetiye Sözleri 

 Bu davetiyeleri hazırlarken de duyulmamış davetiye sözleri yazmak çok önemli. Herkesten farklı ve sıra dışı yazılar yazıldığında davetiyeler çok daha güzel olacaktır. Bu nedenle sözleri gelin ve damadın yazması çok daha iyi olur. Bu sözler aslında onları en iyi anlatan cümleler olur. Hazır cümleler ve sözlerin yerine kişisel cümleler yazılması çok daha değerlidir. Bu nedenle davetiye hazırlarken az duyulmuş anlamlı ve romantik cümleleri yazmak çok iyi olacaktır.

 

davetiye2

 

 

Klasik Davetiye Sözlerin İçinde Doğru Seçim yapmak

 Günümüzde özel günlerde hazırlanan davetiyeleri en iyi şekilde hazırlamak lazım. En güzel cümleler ile süslenen davetiyeler oldukça şık davet kağıtları olacaktır. Bu nedenle bazı durumlarda davetiyelerde söz kullanılacağında klasik davetiye sözleri de tercih edilebilir. Bu klasik sözler genellikle "beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle geçirmekten mutluluk duyarız" oluyor. Bunun yanı sıra "düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz" da denilebilir. Bu sözlerin yanı sıra "Siz değerli davetlilerin yanımızda olmasından büyük mutluluk duyarız" denilerek klasik cümleler kullanılır.

 

davetiye4

 

 

Birbirinden Farklı Davetiye Sözleri

 Son yıllarda hızla yenilenen davetiye çeşitleri giderek artıyor. Özellikle farklı davetiye sözleri yer alan davetiyeler daha çok tercih ediliyor. Bu sözler genellikle "Sevgi temelinde yuva kuruyoruz. Bu yuva sevgimizle kuşanacak ve hiç yıkılmayacak" da olabiliyor. Ayrıca gelin ve damat davetiyelerine "aşk dolu birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi temennisiyle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağı" cümleleri de kullanılabilir. Bu farklı davetiye sözleri, yaratıcı bir biçimde arttırılabilir. Bu nedenle davetiyede yazılacak olan sözler kişilerin yaratıcılıklarına da bağlıdır.

 

davetiye5

 

 

 

En Romantik Davetiye Sözleri

 Evlilik temelinde birleşen gençler düğün davetiyelerini özenle hazırlıyorlar. Özellikle bu gençler romantik davetiye sözleri ile birlikte güzel bir davetiye hazırlatabiliyorlar. Bu romantik sözlerin yanı sıra bazen komik davetiye sözleri de eğlenceli olabiliyor. Bazı gelin ve damatlar ise daha yaratıcı ve komik olan bu sözleri tercih ediyorlar. Bu nedenle düğün davetiye sözleri kişisel zevklere ve beğenilere göre değişiyor.

 

davetiye6

 

 

Özel Günler İçin Hazırlanan En Güzel Sözler

 Gelin ve damat en özel günlerinde hazırlattıkları birbirinden güzel davetiyeler ile mutluluğun temellerini atarlar. Bazen kına davetiye sözleri bazen de nişan davetiye sözleri ile güzel bir davetiye hazırlanır. Ayrıca söz davetiyesi sözleri de aynı şekilde hazırlanabilir. Davetiyelere yazılacak sözler önceden özenle hazırlanmalıdır. Kişisel beğenilere ve zevklere göre bu sözler de özenle hazırlanmalıdır. Buna bazı örnekler "Sevgi, saygı ve anlayışla bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız" denilebilir.

 

davetiye8

 

 

En Güzel Davetiye Sözleri Nasıl Yazılır?

 Özel günlerde hazırlanan davetiyeler düğün, kına, nişan ve sözlerde ayrı ayrı hazırlanabilir. Ayrıca birlikte de hazırlanabilir. Bu davetiyeler hazırlanırken kullanılacak cümleler de çok önemlidir. Düğünlerde, "düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız" cümlesi kullanılıyor. Ayrıca "Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin en mutlu gününde siz sevdiklerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız" ifadeleri kullanılabilir. Bu şekilde çok güzel cümleler kurulabilir. Bunun için yaratıcı olmak lazım. Bu şekilde güzel cümleler kurulur.

 

davetiye11

 

 

En Güzel Sözler Nasıl Yazılır?

 Düğün davetiyelerinde en güzel sözleri yazmak için gelin ve damat hayatlarından kısa kesitler sunarlar. Romantik cümleler ile bunu detaylandırırlar. Önemli olan davetlileri en iyi şekilde düğüne davet etmektir. Bu nedenle kurulan cümleler ve yazılan davetiye sözleri büyük bir önem taşır. Çiftlerin düğün, söz, kına ve nişan gibi günlerinde doğru ifadeleri kullanmak oldukça önemlidir. Herkes tarafından beğeniyle karşılanan cümleler, davetliler arasında da iyi bir intiba bırakır. Önemli olan seçilen davetiyeye yazılacak olan en iyi cümleleri seçmektir. Bunun için yardım da alınabilir.

 

davetiye13

 

 

Sevgi Cümleleriyle Hazırlanan En Güzel Davetiyeler

 Düğünlerini yapacak olan genç çiftler hazırladıkları en özel davetiyelerde genellikle sıradan cümleler kurarlar. Ama daha derinlemesine yazılar yazacak olanlar ise farklı ifadelere yer verirler. Mesela "Biz güzel bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyoruz. Bu güzel yolculukta siz değerli misafirlerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız" denilebilir. Bu ifade daha farklı şekilde de yazılabilir. Kişisel zevklere ve beğenilere göre değişir. Ayrıca "Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin en güzel gününde bizleri yalnız bırakmazsanız çok mutlu oluruz" gibi bir ifade de kullanılabilir.

 

davetiye12

 

 

En İyi Davetiye Cümlesi Nasıl Yazılır?

 Düğün, kına, söz ve nişan gibi özel günlerde davetiyenin üzerine yazılacak yazılar büyük önem taşır. Bunun için bazı detaylar önemlidir. Kişisel bilgilere en uyumlu ve en içten cümleler daha çok beğenilecektir.Bu nedenle davetiyeye cümle yazımını işinde iyi biri yapmalıdır. Buna örnek verilecek olursa, "Güzel bir düğün ile taçlandırdığımız beraberliğimizde düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız" denilebilir. Ayrıca, "Sevgiye dönük ellerimiz birleştiğinde siz sevgili konuklarımızı da aramızda görmekten onur duyacağız" gibi ifadeler oldukça zarif olacaktır.

 

davetiye18

 

 

En Mutlu Günde En Özel Cümleler Hazırlanmalı

 Evlenecek olan gelin ve damat hazırladıkları davetiye ile geleceğe hiç silinmeyecek bir anı bırakırlar. Çocuklarına hatta torunlarına kadar ulaşacak olan bu anı eşsiz bir hatıra olacaktır. Bu nedenle davetiye üzerine kişisel duygu ve düşünceler yansıtılmalıdır. Daha içsel ve romantik ifadeler ile duygular dile getirilmelidir. Klasik ve romantik bir düğün yapılacak ise davetiye de bu doğrultuda hazırlanmalıdır. Daha klasik bir tasarım romantik cümleler ile tamamlanır. Gelin ve damadın görüşleri alınarak onların duyguları dile getirilir. Bu şekilde oldukça zarif bir davetiye hazırlanır.

 

davetiye45

 

 

Sıra Dışı Düğünler İçin Farklı Ve Komik Davetiye Sözleri 

 Bazı düğünlerde daha eğlenceli bir tema işlenir. Gelin ve damadın tercihine göre davetiyeler hazırlanır. Yine kişisel zevk ve beğeniler göz önünde bulundurulur. Buna bağlı olarak davetiyelerde yazılan ifadeler de haliyle farklı olacaktır. Farklı bir tema ile hazırlanan düğünlerde komik ve eğlenceli figürler yer alır. bu tasarım ve konsept davetiyeye de yansıtılır. Çünkü davetli davetiyeyi aldığında düğünde ne ile karşılaşacağını bilir. Konuklar buna göre hazırlıklarını tamamlarlar. Komik ve eğlenceli davetler için hazırlanan davetiyelerde aşırı samimiyet ve ya sululuklara da yer verilmemelidir.

 

davetiye13

 

 

Özel Günler İçin En Özel Davetiyeler

 Düğün, kına, söz ve nişan gibi günlerde ayrı ayrı davetiye bastırılabilir. Bunun yanı sıra eğer tarihleri yakın ise tek bir davetiye de yapılabilir. Önemli olan davetiyeye yazılacak olan cümleleri en doğru biçimde yazmak olacaktır. Gelin ve damat davetlilere vermek istedikleri mesajları güzel bir biçimde ifade etmeliler. Daha sonra ise "Bu mutlu günümüzde siz sevgili konuklarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız" denilerek cümle bağlanmalı. Bu şekilde şık ve zarif bir davet olacaktır. Cümleler isteğe göre çeşitlendirilebilir. Davetiye sözleri, fikirleri ve modelleri için platformumuzda bulunan davetiye firmalarını inceleyebilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz teklif alabilirsiniz.

 

davetiye24

 

endavet.com - ilan

endavet.com'da ilanınızı yayınlamak ister misin ?

Detaylı bilgi
endavet.com - indirim - fırsat

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar ol