Kır Düğünü İçin Elbise Tercihiniz Nasıl Olmalı?

Her özel davette kıyafetler önemli olsa da kır düğünü elbiseleri oldukça özeldir. Kır düğünleri genellikle yazın sıcak aylarda yapılır. Hava sıcaklıkları yüksek olduğu için tercih edilen kıyafetler de buna uygun olmalıdır. Özellikle kır düğünü yapılacak mekan çok önemlidir. Mekana uygun olan elbise modelleri tercih edilmeli. Bir kır düğününe katılacaksanız tercihinizi hafif ve sade modellerden yanı kullanmalısınız. Çünkü kır düğünü konseptlerinde sade ve gösterişten uzak elbiseler ön plandadır. Dantel ağırlıklı elbise modelleri ile düğünde rahat bir görünüm sağlanır. Bu şık bir kıyafettir.

kirdugun1

 

En Güzel Kır Düğünü Elbiseleri

 Kır düğününe gidilecekse en uygun kır düğünü elbiseleri tercih edilmelidir. Kır düğünleri gösterişten uzak ve sade şekilde organize edilir. Papatyalar ve ya kır çiçekleriyle süslenen düğün alanında ahşap ağırlıklı bir tasarım ön plana çıkar. Tüm bu detaylar mumlar ile süslenir. Gelin ve damat ise bu konsepte uygun olarak hazırlanır. Kır düğünlerinde gösteriş ve şatafat yer almaz. Genellikle sade ve zarif bir ortam vardır. Bu sayede oldukça ince ve romantik detaylar ön plana çıkarılır. Bu nedenle de kır düğünü kıyafetleri de bu konsepte uygun olarak tercih edilmelidir.

 

kirdugun2

 

Birbirinden Şık Kır Düğünü Elbise Modelleri 

 Eğer bir düğüne katılacaksanız kır düğünü elbise modelleri arasından en uygun olanı seçilmelidir. Kır düğününe uygun olan asimetrik kesim elbise modelleri, şık bir görünüm sağlar. Kır düğünü için daha çok salaş ve düz kıyafetler tercih edilmelidir. Düğün mekanına uygun olarak açık renkli kıyafetler tercih edilmeli. Kır düğününde uzun elbiseler giyilebilir. Bu kıyafetler dolgu topuk ayakkabılar ile tamamlanabilir. Ayrıca elbise tercihinde düğün mekanı da çok önemlidir. Eğer havuz başında bir düğün olacak ise daha kısa ve modern kesim kıyafetler tercih edilebilir.

 

kirdugunu3

 

Mekana Uygun Elbise Seçimi

 Elbiseler mekana uygun seçilmelidir. Bu noktada ünlülerin kır düğünü kıyafetleri itina ile incelenebilir.Ünlülerin kır düğünlerinde giydikleri kıyafetler örnek alınabilir. Bu kıyafetlere benzer modeller kır düğünlerinde giyilebilir. Elbiseler şık ve zarif bir ayakkabı ile tamamlanabilir. Kır düğünlerinde şık sandaletler ve ya dolgu topuklu ayakkabılar giyilebilir. Kadınlar elbise tercihinde pek çok detaya dikkat etmeliler. Bu noktada kır düğünü abiye modelleri arasından en şık olanları tercih edilmeli. Düğün mekanı ve kişisel zevkler ön plana alınmalı. Bu sayede doğru kıyafet tercihi yapılır.

 

kirdugunu8

 

 

Kır Düğünü İçin En Doğru Elbise Modelleri

 Kadınlar gidecekleri yere göre kır düğünü için elbise önerileri konusunda araştırma yapmalılar. Gerek ünlülerin kır düğünü kıyafetleri gerek ise moda dergilerindeki kıyafet önerileri dikkate alınmalıdır. Bu sayede en doğru kıyafet modeli tercih edilebilir. Bu açıdan kimin düğününe katılacaksanız ona uygun elbise modelleri tercih edilmeli. Eğer havuz başında şık bir davet olacak ise siyah bir elbise hayat kurtarıcı olabilir. Yakın arkadaşınız evleniyorsa onun düğünü için oldukça güzel bir şekilde hazırlanmak gerekir. Bu nedenle şıklık ve sadelik ön planda tutulmalıdır.

 

kirduugnu4

 

Yaz Düğünü İçin Uygun Elbise Modelleri

 Günümüzde kır düğünü konseptleri her geçen gün artıyor. Sade ve romantik bir düğün yapmak isteyenler kır düğünü yapmayı tercih ediyorlar. Bunun için de oldukça güzel mekanlarda sade bir düğün yapıyorlar. Bu kır düğünleri farklı şekilde tasarlansa da ortak özellikleri var. Her kır düğününde toprak ve çimen detayı vardır. Bazı kır düğünleri sahil kıyısında yapılsa da çoğunlukla yeşillikler içerisinde bir ormanda yapılıyor. Bu tür kır düğünlerinde gelin ve damat sade gelinlik ve damatlıkları tercih ediyorlar. Gelinler papatyalardan taç yaparken erkekler o papatyayı yakalarına takıyorlar.

 

kirdugun

 

Kır Düğünleri İçin Doğru Aksesuar Seçimleri

 Kır düğünlerine davetli olan misafirler sade ve şık kıyafetleri tercih ederler. Sade kıyafetlerde kullanılan şık aksesuarlar kıyafeti güzel bir görünüme kavuşturur. Kır düğünlerinde giyilen kıyafetler tül detaylar ile renklendirilir. Ayrıca çiçeklerden taçlar yapılır. Saçlar çiçekler ile bezenebilir. Bu tür kır düğünü davetlerinde yüksek topuklu ayakkabılar yerine zarif sandaletler kullanılabilir. Bu sandaletler basit gibi görünse de oldukça şık ve zarif bir görünüm sağlayacaktır. Kır düğününe gidecek olan misafirler küçük el çantaları kullanabilirler. büyük ve kaba çantalar iyi bir tamamlayıcı olmaz.

 

kirduugnu8

 

Kır Düğününün Farkı Nedir? 

 Son yıllarda kır düğünü oldukça popüler. Solanlar ve düğün mekanları yerine kır düğünleri tercih ediliyor. Özellikle rahatlık ve sadelik sevenler, doğanın içinde bir kır düğününü tercih ediyorlar. Bu sayede hem eğleniyor hem de güzel anılar biriktiriyorlar. Kır düğünü yaparken gelecek misafirlere bu mutlaka belirtilmelidir. Bu sayede gelecek olan misafirler de bu konsepte uygun olarak hazırlanırlar. Çünkü kır düğününde giyilen kıyafet çok önemlidir. Misafirler, rahat hareket edebilecekleri şık ve zarif kıyafetler giymeyi tercih ederler. Bunun yanı sıra zarif sandaletler kullanırlar.

 

kirdugun7

 

Kır Düğünü İçin Nasıl Hazırlanmak Gerekir?

 Kır düğünü için hazırlanılırken benzer konseptlerle ilgili araştırma yapmak lazım. Daha önce kır düğünü yapmış olan kişilerin davetlerine bakılabilir. Orada giyilen kıyafetler göz önünde bulundurulabilir. Buna uygun şık ve sade kır düğünü kıyafetleri seçilir. Kır düğünlerinde zariflik önemlidir ama rahatlık da ön plana çıkar. Bu sayede şık ve zarif bir görünüm kazanılır. Hanımlar kıyafet tercihlerinde her detaya ayrı ayrı dikkat etmeliler. Bu sayede kır düğününde de şık ve zarif bir görüntü kazanırlar. Sadece kıyafetlerin doğru aksesuarlar ile tamamlanması çok önemlidir.

 

kirdugun

 

Kır Düğünü Neden Tercih Edilir?

 Günümüzde hızla yaygınlaşan kır düğünlerinde belli başlı temalar kullanılır. Öncelikle doğanın içinde çiçeklerle kaplı kır düğünü seçenekleri öne çıkar. Bu konsept ahşap detaylarla renklendirilir. Düğünde kullanılan renklere uygun olarak mumlar ve taşlar kullanılabilir. Kır düğünü konsepti tamamen gelin ve damadın zevkine göre şekillenir. Böyle bir kır düğününde ise misafirlerin doğru kıyafet tercihi son derece önemlidir. Çünkü davetliler de kır düğünü konseptine uygun bir kıyafet ve doğru aksesuarları tercih etmeliler.

 

kirduugnu11

 

Kır Düğünü Kombininde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Yapılması planlanan bir kır düğününe gidecek olan davetli misafirler doğru kıyafetleri tercih etmeliler. Çünkü böyle bir davette genellikle asimetrik kesim salaş kıyafetler ön plana çıkar. Salaş ve şık bir görünüm kazandıran bu modeller kişiyi de oldukça romantik gösterecektir. Bu nedenle kır düğününe giderken davetliler kendilerine uygun olan kıyafet modellerinden birini tercih etmeliler. Bu noktada kişisel zevk ve beğeniler de ön plana çıkıyor. Kır düğününe gidilecek ise davetliler gösterişten uzak ve sade kıyafetleri tercih edebilirler. Bu kıyafetler sade aksesuarlar ile tamamlanır.

 

kirdugun1222

 

 

Kır Düğünü Konseptinin Rengi  ''Beyaz''

 Gelin ve damat kır düğünü yapmayı planladığında ilk önce renge önem verirler. Bazı durumlar iki renk kullanılsa da genellikle beyaz renkli kır düğünü konsepti uygulanır. Bu sayede gelin ve damadın tercihlerine uygun şekilde aksesuarlar yerleştirilir. Kır düğününe gelen davetliler ise baskın renklerden kaçınırlar. Onlar da genellikle soft tonlarda kıyafet tercih ederler. Günümüzde açık pembe tonlar çok ön plana çıkıyor. Bu tür bir kıyafet ise sade bir topuklu ayakkabı ile tamamlanıyor. Şık görünüyor.

 

kirdugun14

 

endavet.com - ilan

endavet.com'da ilanınızı yayınlamak ister misin ?

Detaylı bilgi
endavet.com - indirim - fırsat

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar ol