Evlenecek Çiftlerin Yeni Akımı “Save the Date”

Tuğçe GELENLER tarafından hazırlandı. 16-08-2019 16:08

 

Evlenecek Çiftlerin Yeni Akımı “Save the Date”

 

Save the Date;  evlenecek çiftlerin sosyal medya üzerinden düğün tarihlerini sevdiklerine duyurmanın yeni nesil bir yolu. Batı ülkelerinde çok daha yaygın olan bu uygulama son zamanlarda ülkemizde de hayatımıza girmiş durumda. Sosyal medyayı aktif kullanan bir ülke olmamızdan dolayı bu akıma eşlik etmemek elbette ki kaçınılmaz.

 

Save The Date Nedir?

 

Bu etkinliğin en eğlenceli yolu düğün tarihini, düğün  davetiyelerinin yanı sıra fotoğraf ve videolar ile sosyal medya platformlarından ve e-mail adreslerinden duyurmak. Bunun için konseptinize uygun bir mekan, elbise ve tabii ki her anı ölümsüz kılacak fotoğraflar gerekiyor. İhtiyaç duyulan bu firmalar ardından “Save the Date düzenlemenin maliyeti nedir?” sorusunu da beraberinde getiriyor. Bu etkinlik için uçuk bütçeler ayıranlar olduğu gibi daha uygun fiyatlarla bu organizasyonu yerine getirebilen çiftler de var. Bu tamamen bütçeniz ile alakalı bir durum. Az bir bütçe ile konseptinize uygun  Save the Date etkinliği düzenlemek de mümkün. Bunun için bir organizasyon firması ile çalışmak sizlerin zamandan ve bütçeden tasarruf etmenize  olanak sağlayacaktır.

 

Save the Date Çekimi Nasıl Olmalı?

 

Save the Date çekimi için profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmanız gerekir. Tanışma hikayenizden fotoğrafçınıza bahsederseniz mekan ve konsept için sizleri yönlendirecektir. Örneğin; ilk tanışmanızın gerçekleştiği ya da ilk buluşmanızda gittiğiniz mekan Save the Date çekiminize anlam kazandıracaktır.

 

Save The Date Çekiminde Ne Giyilmeli?

 

Save the Date için giyeceğiniz kıyafetler yine konseptinize ve mekana uygun  olmalı. Sade ve doğallık ön plana çıkmalı. Elbisenizde dantel ve şifon detaylara yer vererek bu sadeliği yakalayabilirsiniz. Renk seçimi de doğallığı korumanız için önemli bir kriter. Bu nedenle soft renkleri tercih edebilirsiniz. Save the Date elbiseleri için platformumuzdaki moda evlerini inceleyebilirsiniz.

Partneriniz ile geçirdiğiniz her an özel ve anlamlıdır. Birlikte organize ettiğiniz tüm özel günlerinize sevginizi katmış olmanız her anı değerli kılmak için yeterli.

Yorumlar(0)

İçindekiler

    endavet.com - ilan

    endavet.com'da ilanınızı yayınlamak ister misin ?

    Detaylı bilgi
    endavet.com - indirim - fırsat

    İndirim ve kampanyalardan anında haberdar ol