endavet.com - Diyetisyen Burcu Tunç / İstanbul
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Burcu Tunç / İstanbul

İstanbul İstanbul/Beşiktaş

Sağlıklı kilo verme ve doğru beslenmeyi hayatına dahil etmek isteyenler Diyetisyen Burcu Tunç’tan online- yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti alabilir. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu Burcu Tunç doğru beslenme, kilo verme ve mevcut hastalıklara destek beslenme çalışmalarıyla danışanlarına hizmet vermektedir.

Ülkemizde de son dönemde önem kazanan davranış değişikliği tedavisi , obezite tedavisi için oldukça yüksek bir öneme sahip. Diyetisyen Burcu Tunç danışanlarına yönelik diyet ve egzersizin yanı sıra uyguladığı davranış değişikliği tedavisi ile obez bireylerde istenen kilo kaybına ve kaybedilen kiloyu korumaya yönelik başarılı çalışmalar uyguluyor.

 Tunç’un verdiği diğer hizmetler : Sindirim Sistemi Hastalıkları ve Diyet Tedavisi, Diyabet ve Diyet Tedavisi, Obezite ve Kilo Kontrolü, Davranış Değişikliği Terapisi, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Diyet Tedavisi, Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi, Hamilelik ve Doğum Sonrası Beslenme, Menü Planlama.

Birçok kişi için enerjisi kısıtlanmış diyetler ve spor yapmak, istenilen vücut ağırlığına ulaşmak ve özellikle korumak için yeterli olmamaktadır. Çünkü obezite; tekrar ortaya çıkma potansiyeline sahip ve uzun süreli bir tedaviye ihtiyaç duyan kronik bir durum olabildiği görülmektedir.

 Dünya Sağlık Örgütü Obeziteyi; vücutta sağlığı bozacak derecede anormal yağ birikmesi olarak tanımlıyor. Obezitenin hesaplanmasında boy ve kilo değeri üzerinden yapılan beden kitle indeksi ağırlığın, boy uzunluğunun karesine bölünmesiyle elde ediliyor. Beden kitle indeksi hesaplama değeri 30’un üzerinde olan kişi obez, 40’ın üzeri olan kişi ise morbid obez olarak kabul ediliyor.

 Yağ oranının erkeklerde %25, kadınlarda %30’un üzerinde olması, bel çevresinin erkeklerde 102 cm, kadınlarda ise 88 cm’den yüksek olması obezitenin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Kalp ve damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon, çeşitli kanser türleri, safra kesesi rahatsızlıkları, kilo ve beden imajı takıntıları, uyku apnesi, solunum sorunları, kemik-eklem rahatsızlıkları, adet düzensizlikleri obezitenin neden olduğu hastalıklardan sadece birkaçı.

Obezite problemi olanlar , sağlıklı kilo vermek isteyenler, daha fit bir görünüm elde etmek isteyenler, doğru beslenmeyi yaşam alışkanlıkları haline getirmek isteyenler, mutfaklarında sağlıklı fit tarifler ile lezzeti yakalamak isteyenlerin

 Diyetisyen Burcu Tunç’tan online- yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti alabilir. Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Kamile Ş******
  18.05.2021

  Diyetisyen Burcu Tunç'tan 2 aydır online beslenme danışmanlığı alıyorum. Mutfağım tariflerim değişti. Tabi kilolarda gitti. Herşeyi yiyerek kilo verilebiliyormuş. Teşekkürler Burcu hanım. Arkadaşlar Burcu hanım ile mutlaka tanışmalısınız.

 • Bensu E******
  05.05.2021

  1 ayda 4 kilo. Tam da yaza hazırlanırken. Teşekkürler Burcu hanım. Harikasınız.

 • Serkan G******
  01.05.2021

  Hayatımda diyet kelimesinden benim kadar nefret eden herhalde yoktur. Bir diyet programını yapabileceğimi de hiç düşünmezdim. Yemeyeceğim dedikçe kendimi buzdolabının karşısında buluyordum. Burcu hanım'ın hazırladığı özel beslenme programı ve davranış değişikliği terapisiyle şimdi insanlarla sağlıklı beslenme konuşuyorum. Tabi kararlı olmakta çok önemli. Seanslarımı hiç kaçırmıyorum. Daha da iyi olacağım. Sağlıklı kilo verme yolculuğuna devam…

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Burcu Tunç / İstanbul - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375