Fatih Savruk Photography

  • Paylaş
Hakkında
Kamera, her şeyin geçici olduğu ve 1 saniye geri gitmediği gerçeğinin üzerine icat edilmiş en iyi araçtır. Peki icat edilen şeylerden daha önemli olan nedir? Elbette onu kullanan ve ona bakış açısı veren kişidir. Fotoğrafçılık sadece kameranın deklanşörüne basmakla ilgili değil. Fotoğraf, doğru zamanlama ile doğru zamanlama ile duygulara ve çevreye farklı bir bakış açısıdır.
Başlangıçta dediğimiz gibi, yaşam bir hatıra fotoğrafıdır. Hepimiz kendi masalımızı kendimiz yazıyoruz. Ve bildiğimiz bir başka gerçek de, hafızamızın ne kadarının görsel ve duygusal olarak sakladığı. Birçoğumuz evlendiğimizde ne kadar heyecanlı ve heyecanlı olduğumuzu hatırlıyoruz, ancak nasıl göründüğümüzü ve nasıl baktığımızı hatırlayamıyoruz. Genç bir kız olarak, kuaföre, eşinizin donmuş ve büyülü bakışlarını almaya gelen bir geline dönüşmeye geldik, anne-babamız alkış tuttuğumuz ana kadar mutluluğumuzu alkışladığı anda, tanık olan arkadaşlarımıza geçen sefer dostlarımıza sevgi dolu ve destekleyici bakış açısının her detayını hatırlayamıyoruz; fotoğrafçınız içinde
Gününüzün tadını çıkarırken, sizin için hayatınızın en özel gününü ezberleyerek düğün fotoğraflarınızı kaydeder. Bence bu bir düğünün en değerli hediyesi. Fotoğrafçınızın yetkin olma, doğru kareleri yakalama ve günün duygularının akışını gözlemleme yeteneği, yıllar sonra bile o günü yeniden yaşamanıza izin verecektir.

Fotoğrafçınız düğün gününüzün en önemli tanığı. Hepimiz kendi masalımızı yaşıyoruz ve fotoğraflarımızla masalımızın detaylarını hatırlıyoruz. Hayat, hafıza hafızası fotoğrafıdır. Umarım en iyi anılarınla ​​kalırsın.

Fatih Savruk Photography


Fatih Savruk Photography Fatih Savruk Photography, 4.Levent'teki stüdyosunda hizmet vermektedir.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Fatih Savruk Photography  - konum
X : 41.0904979 Y : 29.004545

Sultan Selim Cad No:5, D:1, 4. Levent