Çiğköfte Yiyelim

 • Paylaş
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
Çiğköfte Yiyelim
10 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Çiğköfte Yiyelim
Akaretler, İstanbul

Açılış Saati :
15:00 - 21:30

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Koray Ö******

  Her köşebaşında bulunan fabrikasyon çiğköfteler yerine yöresel ve doğal bir çiğköfte yemek isteyenler için alternatif bir mekan. Urfa yöresinde de yapılan yumurtalı ve cevizli yumurtalı çiğköftelerini denemenizi tavsiye ederiz. Ancak 2 küçücük masa ve 4 tabure bulunan mekanda müşteri sirkülasyonu da çok olduğundan siparişlerinizi keyifli bir şekilde yemenizin çok zor olduğunu belirtmeliyiz. Umarız daha ferah bir yere taşınırlar ve biz de daha sık ziyaret edebiliriz. Fikir vermesi açısından 2 cevizli yumurtalı dürüm ve 2 büyük ayran için 30 lira ödediğimizi söyleyebiliriz. Bizimlasın.

 • 16.10.2020
  Deniz Can E******

  Küçük bir mekan olsa da güzel bir işletme. Kalabalık olmaya başladığında içerde oturmakta güçlük çekebilirsiniz. Açılış ve kapanış saatleri de bazen çok belirsiz olabiliyor. Gitmeden önce bilgi almanızda fayda var.. Bu çevredeki insanlar genellikle çiğköfteyi buradan tercih ediyor. Cevizli çiğköftesine talip olan çok insan var ama ben yumurtalıyı ona nispeten daha çok beğendim. Urfa da "yumurtalı köfte" olarak bilinir, yemek olarak da yenilir ve içindeki baharatlarıyla, kullanılmış olan Urfa salçasıyla, maydanozu ve yeşil soğanıyla lezzetine lezzet katılır. Bu işletmede de köftenin içinde yeşillikli, daha yoğun baharatlı bir çiğköfte beklerdim Urfa çiğköftesinin özellikleri açısından. Burada yediğiniz Adıyaman çiğköftesine daha çok benziyor. Lezzeti, kıvamı tabii ki güzel. Kıvamı macun gibi olmasına rağmen dişlerinize yapışıp sizi rahatsız etmiyor. Fabrikasyon değil hiç değilse.. gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Çiğköfte Yiyelim - konum
X : 41.0446998983 Y : 29.0002778918

Vişnezade Mahallesi, Şair Nedim Caddesi, No 69/B, Beşiktaş, İstanbul