Atlas Balık

 • Paylaş
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
Atlas Balık
9 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Atlas Balık
Arnavutköy Merkez, İstanbul

Açılış Saati :
12:00 - 24:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Suna Kayalı

  Oncelikle atlas balik ile ilgili duydugumuz ovgulerden sonra malesef tam bir hayal kirikligi yasadik.mezeler asiri kotu ve cuma gunu olmasina ragmen kesinlikle taze deildi.ayrica porsiyonlari inanilmaz kucuktu.mezeler tas catlasa iki yemek kasigiydi.karides guvec istedigimizde icerisine sadece 5 tane karides vardi ve fiyati 90 tl idi ! Gecenin en kotusu ise asiri derecede icerisine pul biber konulan fakat siparis verilirken bebek icin istedigimizi defalarca tekrar etmemize ragmen dikkat edilmemesiydi! Sadece biberin fazla olmasi deil ikinci kez isitilan bir yemegi servise sunmalarida cabasiydi!yemegi degistirmelerini soyledigimizde ise garson bey asla kabul etmedi ve yiyemedigimiz bir yemege 200 tl odemek zorunda kaldik.bir daha kapisindan iceri girmiycegimiz mekan atlas balik!

 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Pınar Eda Şahin

  Karşılama çok iyi mekan nezih mezelerde de hakkını vermişler teşekkür ediyorum ilk gidişim idi iyi bir intiba bıraktılar

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Atlas Balık - konum
X : 41.0674972388 Y : 29.0443911776

Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Bebek Caddesi, No: 68/A, Beşiktaş, İstanbul