Markalar Hakkında

MARKALARIMIZ HAKKINDA ?

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde de, endavet.com dünya çapındaki lider marka ailesi arasında. Hayatınızın en büyük dönüm noktalarına doğru ilerlerken topluluklarınıza ilham verir, sizleri bilgilendirir ve yanınızda olur. Evlilik teklifinizden, düğün gününüze, düğününüzden balayı tatiline kadar, sizler için her an ve her adımınızda yanınızdayız.

Ülkenin önde gelen düğün pazarı olan endavet.com, kendilerine özgü bir düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler için; ihtiyaç duydukları ürünleri, hizmetleri ve satıcıları kusursuz bir şekilde birbirine bağlar ve eşleştirir.

Düğün, hepsi bir arada düğün planlama kaynağıdır. Dijital düğün planlama ve online alışverişin adresi ve markası olarak kurulan endavet.com, her yıl tamamen kişiselleştirilmiş bir planlama deneyimi ile evlenen milyonlarca çiftin, ilham almaktan, satıcı bulmaktan ve rezervasyon yapmaktan, misafirlerinin deneyimlerini yönetmeye, kayıt yaptırmaya online alışverişlerle hayallerinizdeki evi kurmaya ve daha pek çok şeye olanak vermeye devam ediyor.

Güvenilir marka, birinci sınıf düğün planlama ve online alışveriş merkezi endavet.com, iOS ve Android mobil uygulamalarıyla ve partnerlerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılımlarımızla başta Türkiye'deki nişanlı çiftlerin çoğuna ulaşıyor.

endavet.com

Birinci sınıf düğün uygulaması Düğün Planlayıcısı çiftlerin ilham almasına, düzenli kalmasına, yerel satıcılarla iletişim kurmasına ve kendi düğün SMS Davetiyesini, misafir listesi ve oturma planı oluşturmasına yardımcı olur. Konuklarla iletişim kurmak ve istedikleri her şeyi tek bir yerden kayıt etmek için doğru salonu, fotoğrafçıyı, gelinlikçiyi vb. bulma, bu uygulama içerisinde düğünlerini planlayan çiftler için olmazsa olmazlardandır.

Düğünler için muhteşem ilham, uzman planlama tavsiyesi ve aranabilir bir gelinlik ve gelinlik modelleri dizini sağlar. Planlarını uygulamaya koyma zamanı geldiğinde, çiftler yerel satıcı listeleri için en iyi yerel pazar uzmanlarının bildiği rehberliğe bakar.

En çok nişanlı çiftleri planlama sürecinde adım adım ilerleterek, bir mekanın rezervasyonundan son dakika, düğün günü ayrıntılarını sonlandırmaya kadar her konuda ipucu sunar.

Online alışveriş ile, düğün dekorasyon, kırtasiye, hediyeler, ayakkabılar, aksesuarlar, mobilyalar çeyizlikler, bayalı otelleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çiftler sunuyoruz.

endavet.com’da ilanınızı yayınlamak ister misiniz?

Detaylı bilgi

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olun!