Satıcılar

SATICILAR

Birinci sınıf bir endavet.com listesinden milyonlarca çifte maruz kalın. Özelliklerimiz ve avantajlarımız, işletmelere yönlendirmeler ve rezervasyonlar getirecek, tüketici incelemelerini ve daha fazlasını vurgulayacaktır.
16 Milyon Aylık Kullanıcı,  5 Milyon Yorum,  5 Bin Satıcı,  55 Çalışan, 130 Bayi ve Temsilci ile Düğün planlaması burada başlar.
Çiftlerin, satıcıları ve fikirleri keşfetmelerine ve ideal düğün günlerini oluşturmalarına faydalı olacak çevrimiçi araçlar sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Düğün İşletmelerinin Büyüdüğü Yer

Düğün profesyonellerinin daha çok bilinçli yerel çiftlere ulaşmalarına, daha çok düğün rezervasyonu yaptırmalarına ve işlerinde başarı kazanmalarına yardımcı oluyoruz.
Dünyadaki çiftleri ve satıcıları birbirleriyle buluşmaları için hizmet sağlıyoruz.
200 Milyar dolarlık düğün endüstrisine hizmet veren en büyük ve en güvenilir küresel pazar olan endavet.com, milyonlarca çiftin kişiselleştirilmiş düğün ekibini kendi özel günlerini gerçekleştirmeleri için bulmalarına yardımcı oluyor. Bu dünyanın en büyük online düğün alış veriş merkezi olan endavet.com, çiftler için en son haberleri ve medyada öne çıkan özellikleri sunar.
endavet.com, nişanlı çiftlerin yerel düğün profesyonellerini aramasına, karşılaştırmasına ve rezervasyonuna yardımcı olan ve çiftlerin önemli günlerini verimli bir şekilde planlamaları için gereken araçları sağlayan en büyük ve en güvenilir küresel pazardır.
endavet.com, çiftleri ihtiyaç duydukları tüm yerel düğün profesyonellerine bağlayan lider bir pazardır. Endüstri lideri web siteleri ve uygulamalar, ilham, planlama araçları ve topluluk sayesinde çiftlerin düğünlerini planlamalarını ve adımların her bölümünün tadını çıkarmalarını kolaylaştırıyoruz.
Dünyadaki milyonlarca çift, 5 Bin'den fazla satıcının bulunduğu endavet.com’da arama yapabilir, karşılaştırabilir ve rezervasyon yapabilir. Kapsamlı rehberimiz, mekanlardan fotoğrafçılara, catering hizmeti veren firmalara ve çiçekçilere kadar birçok farklı alanda düğün profesyonelleri için milyonlarca tüketici incelemesine sahiptir.

Kültür ve tecrübe

endavet.com benzersiz bir çalışan deneyimi sunuyor ve ödüllü kültürümüzle gurur duyuyoruz. Bu sektörde en iyi şirketlerden biri olarak, insanlarımıza ve Temel Değerlerimize bağlıyız. Akıllı çalışmaya, sıkı çalışmaya ve eğlenceli çalışmaya inanıyoruz. Merak ediyoruz ve cesuruz. Müşterileri memnun etmeyi ve hızlıca başarılı olmayı seviyoruz. Yüksek özgürlük ve kültürümüze tutkuyla bağlıyız. Çiftlerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza yenilik getirmeye adanmış endavet.com, kapsayıcı iş yerimizde tanınması için heyecan duyuyor.

Harika İnsanlar Harika Şirketler Yapar

endavet.com, dünya genelinde tahrikli ve tutkulu profesyoneller içindir! Bireysel ve takım başarılarının motive ettiği yüksek performans gösteren kişiler, halkımızın gelişimine bağlılık ve işletmelerin başarısı, çiftler için planlama süreci ve yerel topluluklarımız üzerinde bir etki yaratmaya kendimizi adadık. Büyük insanların büyük şirketler oluşturduğuna ve büyük şirketlerin de büyük insanlar oluşturduğuna kuvvetle inanıyoruz.
Çok çalışabileceğiniz, fark yaratabileceğiniz, kişisel ve profesyonel olarak büyüyebileceğiniz bir işle ilgileniyor musunuz?
endavet.com sizden haber almak istiyor.
Global olarak işimizin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine odaklanan Kurumsal ekip, dünya genelinde bütçeleme ve muhasebeden yetenek edinme ve çalışan deneyimine kadar her şeyi gözetir.
Ödüllü pazarlamacılarımız, tüketicilerin katılımını sağlar, müşteri kazanım kampanyaları geliştirir ve dünya genelindeki düğün profesyonelleri için başarı kazanır. B2B ve B2C Pazarlama ekibi sektör lideridir.
Bursa’da en çok rağbet gören Bilişim şirketlerinden biri olan, Uludağ Bilişim Satış ekibinde bir rol oynamaktadır. endavet.com ekibinin yüksek performanslı üyeleri, yerel işletmeler için anlamlı bir başarı sağlıyor. İş sahipleri ve karar vericilerle yakın ilişki kurmada ve hizmete danışmanlık yaklaşımı sağlamada yüksek motivasyonlu ve üstündürler.
endavet.com'un Ürün ve Geliştirme ekipleri; çiftler, misafirleri ve satıcıları için en iyi düğün deneyimini oluşturur. Geliştiriciler, ürün yöneticileri, tasarımcılar ve daha fazlası, yenilikçi çözümler üretme konusunda zorlanır ve uluslararası düğün pazarımızdaki değişimi etkileme fırsatı ile güçlendirilir.

endavet.com’da ilanınızı yayınlamak ister misiniz?

Detaylı bilgi

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olun!