endavet.com - Diyetisyen Melike Sönmez / Online Diyet
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Melike Sönmez / Online Diyet

Online Diyet Osmaniye/Merkez

Modern Dünya düzeninde hayatın yoğunluğu ve stresi arasında sıkıştığınızı hissetmeye, birşeylerin daha iyi gitmesi gerektiğini düşünmeye başladıysanız emin olun yaşam kalitesi ve sağlığı daha yüksek bir hayata talep çıkarmaya başlamışsınızdır demektir.

İşte tam bu noktada kendiniz ile ilgili önceliklerinizi belirlerken önce sağlığı ve sağlık için beslenmeyi birinci maddeye taşıyorsanız sizi diyetisyenimiz Melike Sönmez ile tanıştırmak isteriz.

Online beslenme danışmanlığı ve online diyet hizmeti veren Diyetisyen Melike Sönmez Yakın Doğu Üniversite Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Üniversite mezuniyeti sonrası stajını Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Osmaniye Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır. Kişisel gelişim ‘in hayat boyu sürdürülebilir olması gerektiğine inanan Sönmez, alan eğitimine ek olarak  Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünü tamamlamıştır. Sönmez iş hayatına spor salonu diyetisyeni olarak başlamış ve bu kapsamda birçok kişiye sağlıklı beslenme danışmanlık hizmeti vermiştir.

Diyetisyen Melike Sönmez, kilo verme, kilo alma, kişiye özel beslenme programları, gebelik ve lohusalıkta beslenme, bebek beslenmesi, prematüre beslenmesi, yeni doğan metabolik hastalıkta beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, menopozda beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal beslenme danışmanlığı vermektedir.

Hastalıklarda destek beslenme tedavisi de Melike Sönmez’in çalışma alanı içerisinde yer almaktadır. Bu kapsamda verdiği hizmetler ; yeme bozukluklarında beslenme, Detoks diyetleri, Ketojenik diyet, Alkali diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide beslenme, kanserde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, Gut hastalığında beslenme, Tiroid hastalığında beslenme, Bariatri diyetisyenliği, Enteral beslenme, Parenteral beslenme, Haşimato hastalığında beslenme, Hipertansiyonda beslenme, migrende beslenme’dir.

Sağlığı etkileyen ve engelleyen bir çok hastalık ve beslenme yanlışlarının tedavisi ve çözüm yolları üzerinde çalışan Sönmez, kronik hastalıkları olan birçok danışana hayatı kolaylaştıran beslenme sistemleri üzerinde destek vermektedir.

Siz de hastalıklarda beslenme ya da daha sağlıklı bir yaşam için destek almayı düşünüyorsanız iyetisyenimiz Melikte Sönmez size yardımcı olacaktır. Bulunduğunuz şehirden online beslenme danışmanlığı ile size ulaşan Sönmez’in , size özel uygulayacağı bir planlama ve kesintisiz iletişimle sağlıklı bir hayata doğru daha emin adımlarla yol alacaksınız.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Ceren H******
  31.07.2021

  Daha çok yeni tanıştık ve ilk randevudan hedefim olan 70 kilo’ya ulaşabileceğim konusundaki umutlarımı yeşerttiniz. Uzun zamandır bir kilo verme yolculuğuna bu kadar mutlu bakmamıştım, birlikte başarabileceğimize eminim.

 • Kardelen D******
  02.06.2021

  Daha çok yeni tanıştık ve ilk randevudan hedefim olan 70 kilo’ya ulaşabileceğim konusundaki umutlarımı yeşerttiniz. Uzun zamandır bir kilo verme yolculuğuna bu kadar mutlu bakmamıştım, birlikte başarabileceğimize eminim.

 • Engin Y******
  16.04.2021

  Melike Hanım’dan bir sürelik aldığım danışmanlık sonucu sonunda – 16 kiloları gördüm. Başarabileceğime inancımın kalmadığı dönemlerde sizinle tanıştığım için çok mutluyum, hayatımda kökten bir çözüme neden oldunuz, hedefime ulaşmama çok az kaldı. İyi ki varsınız!

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Melike Sönmez / Online Diyet - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375