Aylin Koyuncu
Diyetisyen Aylin Koyuncu'dan endavet.com kullanıcılarına özel %20 İndirim.

Aylin Koyuncu

Ankara/Çankaya

Yüksek İhtisas Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünde eğitim gören ve Kişiye özel beslenme programı ile öne çıkan diyetisyen Aylin Koyuncu, Ankara, Çankayada danışanlarına online beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşmaktadır.

Diyetisyen Aylin Koyuncu tarafından oluşturulan beslenme programı, yasak besinlerle yürütülen bir diyette, yasaklanan besinlerin daha sonra tüketilmesi durumunda tekrar kilo alınacağı için, yasaklar içermemekte ve porsiyon kontrolü sağlanarak hazırlanmaktadır. Böylece, kişi sevdiği besinlerden vazgeçmeden ama kontrollü tüketerek kilo verebilmekte, kişiye özel sağlıklı zayıflama süreci başarıyla uygulanmaktadır.

Diyetisyen Aylin Koyuncunun verdiği başlıca hizmetler, kilo alma, kilo verme, kişiye özel beslenme programları, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, detoks diyetleri, troid hastalığında beslenme, gut hastalığı ve beslenme, gebelik ve lohusalıkta beslenme, haşimato hastalığında beslenme, hipertansiyonda beslenme ve gut hastalığında beslenmedir.>

Online beslenme danışmanlığıyla zayıflama konusunda yurtiçi ve yurtdışından her bölgeye hizmet veren diyetisyen Aylin Koyuncu, bu süreçte ses ve görüntülü olarak danışanlarıyla iletişim kurmakta ve her hafta kişiye özel, gelişim sürecine uygun diyet listeleri oluşturmaktadır. Diyetisyen tarafından uygulanan online diyet desteği günlük kontrol ve motivasyon ile sürmekte, kişiye özel hazırladığı diyetlerde öğün saatlerini, sıklığını, tüketilecek besinleri, kişinin çalışma koşulları, beslenme düzeni, besin alerjileri ve hastalıklarını dikkate alarak hazırlamaktadır. Tatlı krizlerine karşı önerdiği sağlıklı, düşük kalorili tariflerle, kişinin sevdiği tatlardan vazgeçmeden kolaylıkla kilo vermesini sağlamaktadır.

Diyetisyen Koyuncu, Yalnızca kilo vermede değil, kilo almada da sorun yaşayan danışanlarına yönelik hazırladığı beslenme liste ve önerileriyle yardımcı olmaktadır. Danışanlarında sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi önemseyen diyetisyenin hazırladığı diyet listesinde her türlü besin dengeli olarak yer almakta, her hafta listeyi yeni, sağlıklı tariflerle yenilemektedir. Lezzetli, farklı tarifleriyle diyet sürecini kolaylaştırarak eğlenceli hale getirmektedir. Diyetisyen, programını, süreci başarılı, sonuç alınabilir bir şekilde yürütmek için danışanlarına sağlıklı, sürdürülebilir bir diyetle birlikte egzersizi de önermektedir.

Size özel hazırlanacak diyet programları ve listeleriyle sağlıklı bir şekilde, kalıcı olarak kilo vermek, kilo almak için online diyet yoluyla diyetisyen Aylin Koyuncuya ulaşmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Aylin Koyuncu - konum
X : 39.915693771745474 Y : 32.85671146061807