Kurumsal

Kurumsal

Uludağ Bilişim, 2002 yılından beri sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayan, kuran ve yön veren, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir yazılım şirketidir.

Kurulduğu günden bu güne sağlık sektörünün istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini ekleyerek projeler geliştiren Uludağ Bilişim, teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

Uludağ Bilişim uzman ekibi hastaneler, laboratuvarlar, aile sağlığı merkezleri, il sağlık müdürlükleri ve halk sağlığı müdürlüklerinin sorunlarını analiz ederek sektöre kalıcı çözümler getirmiştir. Genel merkezinin yanısıra Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Merkezi’nde yer alan Ar-ge ekibi ile Uludağ Bilişim, ülkemiz sağlık sisteminin güncel sorunlarının tümüne yeni nesil teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Bu çözümler tüm sağlık birimlerinin ( Sağlık Bakanlığı, SGK, hastaneler, klinikler, sağlık müdürlükleri, aile sağlığı merkezleri, laboratuvarlar, döner sermaye saymanlıkları)  aynı dili konuşan (XML) ve internetin tüm avantajlarını kullanıma sunan yerleşik lokal uygulamalardan ve bu uygulamaların yeni nesil entegrasyonlarından oluşmaktadır.

Ülkemiz sağlık kurumları bu programlar ile faturalama, kaçak hasta, entegre hastane birimleri gibi ihtiyaçları karşıladığı gibi veriyi bilgiye dönüştürerek kurumların gelecek planlamasında kullanabilmektedir. Bu vizyon ile geliştirilen projeler;
Sağlık Kurum ve Kuruluşları için;
NBYS-AH Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi
ASMMİZ Aile Sağlığı Merkezi Web Portalı
NBYS İSG İşyeri Hekimliği, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi
NBYS KLİNİK Klinik Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi
doktorarandevu.com kullanıcıların özel muayenehane doktorlarından kolaylıkla randevu almasını sağlayan ve doktorlara tanıtım olanağı sağlayan dijital platform.

endavet.com güvenilir ve güçlü yapısıyla düğün, yemek, sağlık, spor, güzellik alanında Türkiyede ki 64.128 firmayı binlerce kullanıcı ile buluşturan dijital yaşam ve iletişim projesidir. Proje belirtilen sektördeki firmaların dijital bilinirliğini güvenli bir şekilde sağlamakla birlikte kullanıcıya indirim, fırsat ve kampanya seçenekleri sunar.

QButon Müşteri Memnuniyeti, Etkinlik ve Anket Ölçme Sistemidir.

Paratut satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreçleri kolayca yönetebileceğiniz ve işinizi büyütmek için tüm ihtiyaçlara tek bir yerden ulaşabileceğiniz muhasebe yazılım programıdır.

sağlıkaktüel.com ülkemiz sağlık sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz, sağlık kurumları ve sağlık çalışanları arasında bağ kurarak istihdam oluşturan, hastanelerin ihtiyaç ve taleplerini hedef kitleye duyurumunu sağlayan ve dijital sağlık bilgisi üreten portaldır.

gagazi.com bebek ve çocuk giyim ürünlerinde perakende hizmet veren e- ticaret satış mağazasıdır.

Salpinshop.com arı ve propolis ürünlerinde perakende hizmet veren e-ticaret satış mağazasıdır.

Uludağ Bilişim yazılım çözümleri, dijital projeler ile teknoloji ve bilişime katkı sağlamaya devam etmektedir.

endavet.com’da ilanınızı yayınlamak ister misiniz?

Detaylı bilgi

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olun!