Madam Defne Güzellik Merkezi

  • Paylaş
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
madamdefnegüzellikmerkezi
10 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Cosmetoloq uzman estetisyen, usta öğretici, kalıcı makyaj eğitimcisi Damla Akyüzün yetkili olduğu Madam Defne Güzellik Merkezi, Ankara, Çankaya Çay Yolu üzerinde yer alan merkezinde müşterilerinin hizmetindedir. Merkezde, hijyenik bir ortamda, kaliteli malzemeler kullanılarak, deneyimli ellerde, saç bakımından yüz gençleştirmeye, leke tedavisinden bölgesel incelmeye kadar her türlü güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

Merkezde yapılan ve en hızlı saç gürleştirme yöntemlerinden biri olan saç mezoterapi ve saç vitamini uygulamasıyla, saçtaki dökülmenin durması, yeni saçların çıkması, müşterinin güçlü, parlak, sağlıklı saçlara kavuşması sağlanmaktadır.

Madam Defne Güzellik Merkezinde verilen hizmetler, saç vitamini, saç mezoterapi, pudralama kaş, dudak renklendirme, normal makyaj, porselen makyaj, kalıcı eyeliner, akne tedavisi, leke tedavisi, bb glow, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, anti-age bakım, mezoterapi, hydrofacial, hyoluropen, plasmapen, fonksiyonel radyofrekans, selülit tedavisi, bölgesel i̇ncelme, koltukaltı kararma tedavisi, yüz gençleştirme, dermapen, kaş lifting, kaş laminasyonu, kaş vitamini, kalıcı kaş, kaş şekillendirme, takma kirpik, kirpik lifting, microblading, buz lazer, masaj, lenf drenaj, çatlak tedavisi, emsculpt, manikür, pedikür, nail art, medikal manikür, medikal pedikür, batık tedavisi, mantar tedavisi, jel protez tırnak, akrilik protez tırnak, ağda, i̇ğneli epilasyon, kavitasyon, günlük makyaj, gece makyajı, gelin makyajı, mezuniyet makyajı, dizi makyajı, fotoğraf çekimi makyajı, kalıcı makyaj, , düğün gruplarına hizmet ve mekanda hizmet tir.

Ankara güzellik merkezleri tarafından uygulanan her türlü güzellik işlemlerinin yer aldığı Madam Defne Güzellik Merkezi, 16 aşamalı olarak uyguladığı klasik cilt bakımı, cilt yenileme yoluyla kişinin sağlıklı, aydınlık, kırışıkların azaldığı, pürüzsüz bir cilde kavuşmasını sağlamanın yanısıra hiç geçmeyeceği düşünülen cilt lekelerine, aknelere de çözümler üretmektedir. Merkezde dönem dönem yapılan Ankara cilt bakımı indirim olanaklarıyla profesyonel bakımları uygun fiyatlarla yaptırmak mümkündür.

Yüzü pürüzsüz bir görüntüye kavuşturan porselen makyaj, yüzdeki sivilce, yara, leke izlerini de gizlemektedir. Merkez gerek kullandıkları malzemeler gerekse bu konudaki deneyimleriyle Ankara porselen makyaj uygulamalarının doğru adreslerinden birisidir.

Deneyimli personeliyle her türlü güzellik uygulamasında son derece başarılı sonuçlara imza atan, zaman zaman yaptıkları kampanyalarla indirim olanakları da sunan, cosmetoloq, uzman estetisyen, usta öğretici kalıcı makyaj eğitimcisi Damla Akyüzün sorumlusu olduğu Madam Defne Güzellik Merkezinden hizmet almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Madam Defne Güzellik Merkezi - konum
X : 39.897522645079846 Y : 32.69155422883604

Ankaralılar caddesi no:6-1H Çayyolu, Yenimahalle/Ankara