Hera Tasarım Organizasyon

 • Paylaş
Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmeniz için tüm profesyonelliği ile yanınızda olacak bir ekip ile sizi tanıştırmak istiyoruz. 2015 yılında Gözde Koparanoğlu tarafından kurulan Hera Tasarım Organizasyon en özel günlerinizi unutulmaz kılacak organizasyonlar planlıyor.

Evlenecek çiftlerin beğeni ve tercihlerini dikkate alarak konsept belirleyen Hera Tasarım Organizasyon’un en önem verdiği konuların başında düzenlenecek törenin öncelikle çiftlerin sonra davetlilerin kendilerini özel hissetmesini sağlamak.

Bunun için her detayı düşünen Hera Tasarım Organizasyon ekibi düğün mekanı süslemesinden, ses ışık organizasyona, fotoğraf ve video hizmetlerine kadar organizasyonun her başlığında titizlikle çalışıyor.

Düğün, nişan, kına ve tüm özel günlerinizde aynı hassasiyetle çalışan Hera Organizasyon sağlam işbirlikleri ile en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Kına gecelerinde gelinin kullanacağı özel kıyafetler, kaftan, animatör ekip eşliğinde düzenlenen kareografi ve sanatçı temini de Hera Organizasyon’dan geçiyor.

Organizasyonlarda zaman planlamasına dikkat eden organizasyon ekibi ev sahiplerinin telaşının çoğunu üstünden alıyor. Hera Organizasyonun en fazla düzenlediği organizasyonların başında baby shower geliyor. Heyecanlı anne adaylarının bebek sevincini sevdikleri ile paylaştıkları bu özel günde ikramlıklar, mekan, hediyelikler ve konsept planlaması ile herşey Hera Organizasyonun işi.

Doğum günü partileri ise Hera’nın elinde tam bir festivale dönüşüyor. Çocuklara hoş vakit geçirecekleri palyaço, animatör ve müzik eşliğinde hazırlanan organizasyon , sevimli karakterlerden oluşan pasta ikramlıklar ve süslemelerle tamamlanıyor. İstediğiniz yer ve mekanda davet ve kutlamalarınızı yapabilmek için Hera Organizasyon her türlü ekipmana ve yaratıcı tasarım ekibine sahip.

Özel anlarınızı yarınlara saklayacak fotoğraf çekimi ve diğer organizasyon hizmetlerini planlayan Hera yarınlara tatlı anılar bırakma hedefiyle çalışıyor. Uzun yıllardır düğün organizasyon tecrübesi ile birçok düğün, nişan, kına, söz, bekarlığa veda, doğum günü partisi, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları düzenleyen Hera Tasarım Organizasyon mutluluğunuzu ve başarılarınıza ev sahipliği yapacak organizasyonlar ile en fazla tercih edilen organizasyon firmalarının arasında yer alıyor.

Beklentilerinize sahip çıkarak mutlu olmak hepimizin isteği. Siz de hayattaki istek ve hayallerinize sahip çıkmak isterseniz özel organizasyonlarınız için Antalya’da faaliyet gösteren Hera Tasarım ve Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 10.09.2021
  Gül C******

  Söz gecemde hera organize etti. Çok güzeldi herşey . teşekkürler

 • 11.06.2021
  Beril G******

  Nişan organizasyonumuzu yaptılar. Kır bahçesinde harika oldu. Çok şıktı herşey Tavsiye ederim.

 • 11.06.2021
  firdevs B******

  Şirketimizin kurumsal etkınlıklerinde 2 yıldır hera ile çalışyorum. Çok titiz ve detaycılar .

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Hera Tasarım Organizasyon - konum
X : 36.880249831810346 Y : 30.697197511923516

Antalya