buğra öztürk
3 yorum 0850 888 63 88

Buğra Öztürk / Diyetisyen

Diyetisyen Aydın/Efeler

İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu diyetisyen Buğra Öztürkonline beslenme danışmanlığı ve Aydın Efeler’de yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Öztürk, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kontrol Randevusu, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sağlık Koçluğu Programları, Metabolik Balans, Sporcu Beslenmesi, Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet,İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Menopozda Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme,Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme hizmeti vermektedir.

Bu hizmetlerinin yanında Detox programları uygulayan Buğra Öztürk, detox programlarında öncelikli amacının danışanın bağışıklığını desteklemek olduğunu belirtiyor. Dengeli beslenmede dikkat edilecek en üst başlıkları yeterli uyku, dinlenme, yeterli su tüketimi, zararlı maddelerden kaçınma ve stres yönetimi yapabilme olduğunu söyleyen Diyetisyen Buğra Öztürk, sağlığı mental, sosyal ve bedensel iyilik hali olarak açıklıyor.

Gün içerisinde besin değeri düşük, yetersiz öğünlerin tüketilmesi ve gece acıkmalarının çoğalarak atıştırmaların yoğun olduğu bir yaşam alışkanlığının beraberinde birçok hastalığı da getirebileceğini belirten Öztürk, besin değeri yüksek, egzersiz ve spor destekli bir yaşamın en iyi çözüm yolu olduğunu söylüyor.

Danışanları ile beslenme yolculuğuna çıkmadan önce yaşanan nefes darlıkları, fazla kilonun yarattığı düşük enerji, uyku hali, hareket ederken zorlanma gibi şikayetleri kişisel beslenme planları ile kolaylıkla geride bıraktıklarını belirten Diyetisyen Buğra Öztürk, kişinin hedefe odaklanması için kesintisiz iletişim uyguladıklarını söylüyor.

Öztürk’ün sağlıklı yaşam alanında verdiği hizmet başlıklarından bir diğeri ; Andulasyon Terapi. Andulasyon Terapi ile hücre aktivasyonu, endorfin sinyaller ile ağrı yönetimi, daha iyi bir kan dolaşımı, gevşeme mekanizmalarının aktivasyonu, lenf akışının uyarılması sağlanarak birçok hastalığın tedavi edilebildiğini söyleyen Öztürk, bu terapi yöntemini danışanlarına tavsiye ediyor.

Öztürk, danışanlarına uyguladığı Andulasyon Terapi ile kilo verme, fibromiyalji, dolaşım bozukluğu, selülit, sırt ağrıları, romatizma, huzursuz bacak sendromu, uyku bozukluğu, stres gibi rahatsızlıklardan başarılı sonuçlar aldığını belirtiyor.

Diyetisyen Buğra Öztürk danışanlarına kullanılan tabak boyutundan, kullanılan renklere kadar birçok faktörün porsiyonları etkilediğini ve en önemli etkenlerin başında büyük tabak kullanımının geldiği konusunda da uyarıda bulunuyor.

Siz de doğru beslenme uygulamaları ile sağlıklı yaşama adım atmak isteyenlerdenseniz Diyetisyen Buğra Öztürk ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Şirin G******
  11.11.2021

  Buğra beyle sağlıklı kilo vermeye başladım 5 kiloyu geride bıraktık 4 kilom daha var vermem gereken.

 • Tijen A******
  07.10.2021

  Buğra hoca beslenme planının yanına anddülüsyon terapiyi ekledi. Çok iyi gidiyor

 • Gizem A******
  21.09.2021

  Harika detox tarifleri var Buğra hoca ile tanışın

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Buğra Öztürk / Diyetisyen - konum
X : 37.834735432719924 Y : 27.838396919921795

Aydın / Efeler