Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Sultan Gelinlik

  • Paylaş
Hakkında

Unutulmaz bir düğün yaşamanız için profesyonel ekibimizle birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Daima en iyisini yapma çabamızla bugüne kadar çalıştığımız tüm çiftlerin kalbini kazandığımızı düşünüyoruz. Kolay ulaşımı olan mekânımıza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. Düğün öncesi sizinle görüşmeler yaparak hayalinizi dinliyoruz. Önceliğimiz sizin istekleriniz olduğu için dekorasyonumuzu taleplerinize göre düzenliyoruz. Beyaz ve altın sarısı renklerinin hâkim olduğu mekânımızı şık dekorasyonumuzla süslüyoruz. Spot ve LED ışıklarla aydınlatma sağladığımız salonumuzu yuvarlak masa ve sandalyelerle donatıyoruz. Beyaz rengi tercih ettiğimiz mobilyalarımızı altın sarısı aksesuarlarla süslüyoruz. Şamdanlar, vazolar ve çiçek aranjmanları ile ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızın çalacağı eşsiz şarkılarla eğlenceli bir düğün törenine ev sahipliği yapabilirsiniz. Yemekli davetleriniz öncesi menü tadımı yaparak içerikler hakkında bilgi edinebilir dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz. Sadece düğün değil kına, nişan, kutlama, sünnet, parti, kokteyl, toplantı ve davet gibi etkinliklere de kapılarımızı açıyoruz.

Her şeyin eksiksiz olduğu, uzun süre hafızalara kazınacak bir düğününüz olması için en az sizin kadar titiz bir şekilde çalışıyoruz. Her yeni çiftin bize özel ve farklı deneyimler kazandırdığını düşünerek sizlere kıymet veriyoruz. En kısa sürede tanışmak ve düğün organizasyonunuzun planlamasını yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, düğün paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizin neler olduğunu duymak için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimiz yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibat sağlamanızın bir başka yolu ise Seyran Sultan Düğün Salonu iletişim formunu hiçbir eksik bilgi kalmadan doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basmanız ile mümkün oluyor.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Sultan Gelinlik - konum
X : 40.20744275233188 Y : 29.172500849027983

İsabey Mah. 17. Sk. Yavuz Sk. No:14/1