Ayşenur Tosun
0 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Ayşenur Tosun

Bursa/Nilüfer

Diyetisyen Ayşenur Tosun, lisansını 19 Mayıs Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde, yüksek lisansını ise aynı üniversitenin Beslenme Bilimleri Bölümü’nde sürdürmektedir. Bursa’da çalışmakta olan Tosun, danışanlarına online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

19 Mayıs Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan uzman diyetisyen Ayşenur Tosun, yüksek lisansını yine aynı üniversitede, Beslenme Bilimleri Bölümü’nde sürdürmektedir. Danışanlarına, online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla Bursa’da hizmet vermektedir.

Diyetisyen Ayşenur Tosun, diyete başlamadan önce yaptığı vücut analizi ile danışanının kas, yağ ve su oranını belirledikten ve yine yaptığı görüşmeyle sağlık sorunlarından beslenme alışkanlıklarına kadar ayrıntılı bilgi sahibi olduktan sonra bir diyet listesi hazırlamaktadır. Sağlıklı kilo verme sürecinde önemli olan bu ölçüm ve bilgiler, her kontrolde gelinen aşamaya göre yeniden değerlendirilerek diyet listesi yenilenmektedir. Tosun, farklı nedenlerle yüz yüze görüşme imkanı olmayanlar için verdiği online diyet hizmetinde de aynı titizlikle çalışmaktadır.

Diyetisyen Ayşenur Tosun’un verdiği hizmetler, ‘ kilo alma, vücut analizi, kilo verme, yeme bozukluklarında beslenme, gebelik ve lohusalıkta beslenme, kişiye özel beslenme programları, sendrom, tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, menopozda beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, reaktif hipoglisemide beslenme, troid hastalığında beslenme, gut hastalığı ve beslenme, haşimato hastalığında beslenme, kanserde beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, gut hastalığında beslenme, bariatri diyetisyenliği, hipertansiyonda beslenme, migrende beslenme, metabolik balans, sporcu beslenme, kontrol randevusu, kurumsal beslenme danışmanlığı ve sağlık koçluğu programları ’dır.

Diyetisyen Ayşenur Tosun, sabır ve uyumun önemli olduğu diyette, danışanlarını strese sokmayacak, zorlamayacak şekilde hazırladığı beslenme programı, kalorisi düşük ama tatlı krizlerine alternatif olacak önerileriyle süreci kolaylaştırmaktadır.

Tosun, zayıflama sürecinde fit bir vücut için danışanlarını spor salonlarına yönlendirmektedir. Sağlıklı, fit bir görünümü tamamlayan güzel ve estetik bir görünüm için danışanlarına önerebileceği güzellik merkezleri de vardır.

Hazırladığı kişiye özel beslenme programları ile her danışanının sağlıklı kilo vermesini sağlayan, kurumsal beslenme danışmanlığı ve sağlık koçluğu hizmeti de veren diyetisyen Ayşenur Tosun’a bireysel ya da kurumsal olarak ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Ayşenur Tosun - konum
X : 40.22259240623294 Y : 28.850320603381583

Görükle Mah. Atattürk Cad. No:101 A Blk o:6 Görükle/BURSA Trio Athletic Club