Dyt. Enes Çağrı Kaleli
Diyetisyen Enes Çağrı Kaleli'den endavet.com kullanıcılarına özel yüz yüze ve online diyetde geçerli %20 indirim! Hemen kod al!
EN0000

Kod Al

Enes Çağrı Kaleli
0 yorum 0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Enes Çağrı Kaleli

Bursa/Nilüfer

Sağlıklı beslenme düzenine başlama zamanı geldi diyenlerdenseniz diyetisyenimiz Enes Çağrı Kaleli ile tanışmalısınız. Enes Çağrı Kaleli online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bursalı danışanlarına talep doğrultusunda yüzyüze danışmanlık hizmeti veren Enes Çağrı Kaleli düzenli beslenmenin bir yaşam biçimi olduğunu, bu yaşam biçimini oturtmanın en güçlü yolunun uzman desteği almaktan geçtiğini söylüyor. Enes Çağrı Kaleli'in verdiği hizmetler; Kilo Verme, Kilo Alma, Online Diyet, Detaylı Vücut Analizi, Tip1 ve Tip ‘Diyabette Beslenme, Hastalıklarda Beslenme ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’dır.

Beslenmeyle ilgili sağlık tehtidleri eğer önlem almazsak hayatımızı zorlaştırıyor. Günlük yaşam stresinin üzerine eklenen fazla karbonhidratlı ve yağlı yiyecekler birçok hastalığa karşı vücudu açık hale getiriyor. Kalp ve damar hastalıkları, diyabet, kadınlarda meme kanseri, kemik erimesi, gut hastalığı bu hastalıklardan sadece birkaçı. Kadınlarda gebeliğe hazırlık ve menopoz dönemi içinde beslenme son derece önem taşımakta.

Diyetisyenimiz Enes Çağrı Kaleli gebelik ve menapoz dönemi için verdiği beslenme danışmanlığı hizmetiyle danışanlarının bu kritik süreçleri mutlu ve sağlıklı geçirmelerine destek oluyor. Kilo verme programlarında kişiye özel programlar hazırlayan Enes Çağrı Kaleli danışanlarını destekleyerek sistemli bir şekilde programa uymalarına yardımcı oluyor. Kilo verme programlarında başarılı sonuçlar alan diyetisyenimiz kişinin sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmesi için sistemli bir şekilde danışana destek veriyor. Yetişkin bireylerde algı, tutum ve davranış değişikliği çocuklara oranla daha zor olsa da yüksek motivasyon ve kişinin kendine olan inancı ve bu yönde gösterdiği çabayla hedeflenen sonuçlara rahatlıkla ulaşılabiliyor. Uzman desteği ile bu süreç daha başarılı hale gelebiliyor.

Siz de daha fit bir görünüm elde etmek isterseniz diyetisyenimizden kişisel beslenme planlaması talep edebilirsiniz. Enes Çağrı Kaleli ‘kişinin hayatını değiştirmeye evet demek bu sürecin en önemli adımıdır. Siz de kararınızı verdiğiniz zaman biyolojinize ve psikolojinizi dikkate alarak yapacağımız planlama ile size en uygun beslenme programını hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Amacımız bu süreci bir kısıtlama olarak değil daha sağlıklı olmaya dair değişim ve dönüşüm süreci olarak yaşamanızdır. Kendiyle barışık, hayatı ve kendini seven, sağlıklı bir yaşam sürmeniz bizim başarı hedefimizdir ‘ dedi. Kaliteli bir sağlık anlayışını hayatınıza uygulamak istiyorsanız diyetisyenimiz Enes Çağrı Kaleli ile iletişime geçebilirsiniz.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

Kan Grubuna Göre Beslenme ya da Kan Grubu Diyeti Nedir? - ilgili makale
Kan Grubuna Göre Beslenme ya da Kan Grubu Diyeti Nedir?
kan gruplarına göre beslenme tercihleriyle nasıl i... [Devamını Oku...]

Enes Çağrı Kaleli - konum
X : 40.2137816730295 Y : 28.961006830688458

Barış, İzmir Yolu Cd No: 206, 16140 Nilüfer/Bursa