Odayeri Country

  • Paylaş
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
Odayeri Country
13 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul’un Eyüp ilçesinde güvenilir iş anlayışı ve geniş imkânlarının yanı sıra güler yüzlü ve donanımlı personeli ile müşterilerine kusursuz bir deneyim sunan Odayeri Country; düğün, nikâh, kına, baby shower gibi organizasyonlar başta olmak üzere birçok etkinliğe mekânda hizmet vermektedir.

Müşterilerinden talep gelmesi durumunda anlaşmalı olduğu organizasyon firması aracılığıyla da hizmet sağlayan Odayeri Country, fotoğraf ve catering hizmetiyle de misafirlerini ağırlamaktadır. Can Haseki’nin yetkili konumunda bulunduğu Odayeri Country, kentte düğün organizasyonlarının gözde adresi olarak ön plana çıkmaktadır.

Şehir dışında yer alan Odayeri Country, orman içindeki bahçe alanı, çocuklara özel bölümü, İstanbul doğa manzaralı düğün mekanı, menü tadımı ve menüde değişiklik imkânıyla da müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Müşterilerden talep gelmesi durumunda anlaşmalı diyetisyenler ile diyabet ve vegan gibi alternatif menülerin de hazırlanmasına olanak sağlayan Odayeri Country, işinde uzman ve güler yüzlü personeliyle misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatmaktadır.

İstanbul bahçe düğünü işletmeleri arasında en başarılı firmalardan biri olarak ön plana çıkan Odayeri Country, organizasyonların gerçekleştirildiği açık alanlara evcil hayvanları kabul etmemektedir. Düğünlerin yanı sıra baby shower, davet, resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, nişan ve sünnet düğünü organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Odayeri Country, geniş konsept seçenekleri ve her ihtiyaca karşılık veren yetkin kadrosuyla misafirlerine kusursuz ve eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.

Kına organizasyonlarının da gözde adresi konumunda bulunan Odayeri Country, “En özel İstanbul kına mekanı neresi?” sorusuna en net cevap olarak eşsiz doğa manzarası ve geniş menü seçenekleriyle müşterilerinin özel günlerine unutulmaz bir ev sahipliği yapmaktadır. Düğün, nişan ve sünnet gibi organizasyonların yanı sıra iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının özel etkinliklerine de mekân hizmeti sunan Odayeri Country, yüksek kalitedeki hizmeti, güvenilir iş ahlakı ve tecrübeli personel ekibiyle misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Şehrin dışında özenle hazırlanmış mekânlarında, İstanbul ve doğa manzarasına karşı eşsiz bir deneyim sunan Odayeri Country, özellikle düğün sezonunun başladığı her yaz mevsiminde müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Düğün, nişan, sünnet ve kına gibi özel günlerin olmazsa olmazları arasında bulunan fotoğrafçı hizmetini de sağlayan Odayeri Country, catering firması, çocuklara özel alanı ve talep edilmesi halinde vegan da dâhil olmak üzere alternatif menüleriyle sektörün öncü firması konumunda bulunmaktadır.

Özel gün ve etkinlikleriniz için Odayeri Country'e ulaşmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Odayeri Country - konum
X : 41.03889832053181 Y : 28.947058423828125