Diyetisyen Nida Doğan
Diyetisyen Nida Doğan 'dan endavet kullanıcılarına özel % 20 İNDİRİM . Hemen indirim kuponunu al,fırsatı kaçırma !
EN0000

Kod Al

Diyetisyen Nida Doğan
3 yorum 0850 888 63 88

Diyetisyen Nida Doğan / İstanbul

İstanbul İstanbul/Pendik

Sürdürülebilir beslenmeyi hayat tarzı haline getirerek hastalıklardan uzak, kaliteli bir yaşam sürmek ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız sizi beslenme uzmanı diyetisyen Nida Doğan Kızılbay ile tanıştıralım.

Nida Doğan Kızılbay İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu. Aynı bölümde yüksek lisansını yapan Kızılbay, danışanlarına İstanbul Pendik’te yüzyüze beslenme danışmanlığı ve online beslenme danışmanlığı hizmeti veriyor.

Diyetisyen Nida Doğan Kızılbay’ın çalışma başlıklarını ; Kanserde Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Kilo Verme, Kilo Alma, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme,Kontrol Randevusu, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Metabolik Balans, Sporcu Beslenmesi, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu Diyeti, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Gebelikte Beslenme, Menopozda Beslenme, Bebek Beslenmesi, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı oluşturuyor.

Kişiye özel beslenme programları hazırlayan Diyetisyen Nida Doğan Kızılbay her bedenin ihtiyaçlarının farklı olduğunu ve kişiye özel yapılan planlamalarla kalitesi ve verimi en yüksek, danışan tarafından rahatlıkla uygulanabilen bir beslenme süreci oluşturabildiklerini söylüyor.

Danışanlarından gelen talepler üzerine yenilenme programları hazırlayan Kızılbay,  bu sürecin içerisine  pilates egzersizlerini ekliyor. 21 gün süre ile devam eden yenilenme programında  Diyetisyen Kızılbay’ın hedefi ; güçlü bir bağışıklık sistemi oluşumuna destek olmak.

Şekerden ve tüm katkı maddelerinden uzak bir detox beslenme ile daha sağlıklı bir metabolizma oluşturma sürecini içeren programda, toksik yükü ve hücre yükünü azaltan kişisel beslenme planları sunuluyor.

Her hafta cumartesi günleri İstanbul Cannur Şanlı Beauty Güzellik Merkezi müşteri ve danışanları ile biraraya gelen Diyetisyen Nida Doğan Kızılbay, sağlıklı yaşamın vazgeçilmezleri olarak doğru beslenme ve hareket etmeye işaret ediyor.

Siz de  daha sağlıklı ve zinde bir yaşam istiyorsanız Diyetisyen Nida Doğan Kızılbay’dan online ya da yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti alabilir, yenilenme programlarına katılabilir ve böylelikle yaşam kalitenizi , motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Diyetisyen Nida Doğan Kızılbay’a ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

 

Görüşler 3

 • Fatih T******
  09.11.2021

  Bende Karaciğer yağlanması var doktor 10 kilo acil vermemi söyledi. Nida hanıma yeni başladım yaklaşımı çok güzel

 • Simge U******
  05.11.2021

  Nida hnımla cannur şanlı güzellik merkezinde tanıştık harika bilgileri verdi bize

 • Ferda Y******
  05.10.2021

  23 yaşındayım 14 yaşından beri tip 1 diyabetim beslenmeme dikkat etmeye çalışıssamda bazen 3 aylık hemoglabin a1c 10’ u buluyor. Nida hanım dan destek alıyorum. Değerler hemen kendine geliyor

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Nida Doğan / İstanbul - konum
X : 40.92932531598252 Y : 29.30622569577017

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2/A Ayport Residence, Pendik, İstanbul