Diyetisyen Nurhayat Göktepe
Uzman Diyetisyen Nurhayat Göktepe'den endavet.com kullanıcılarına özel net %20 indirim fırsatı! Tıkla, indirimi yakala!

Nurhayat Göktepe

İstanbul/Başakşehir

İstanbul Bahçeşehir’de bulunan merkezinde danışanlarına online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet veren uzman diyetisyen Nurhayat Göktepe, lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Daha sonra Okan Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisans yapan uzman diyetisyen, ‘Fitness Yapan Yetişkin Bireylerde Kafein Tüketim Zamanı ve Miktarının Değerlendirilmesi ‘başlıklı teziyle sporcu beslenmesi uzmanı unvanını almıştır. Uzman diyetisyen Göktepe, her sporcunun gereksinimi olan enerji miktarını da dikkate alarak hazırladığı sporcu beslenme programlarıyla sporcunun performans ve başarısını arttırmasına yardımcı olmaktadır.

Spor salonu ve otellerle anlaşması da bulunan Nurhayat Göktepe, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Diyetisyenler Derneği eğitimlerine de katılmaktadır. Uzman diyetisyen Nurhayat Göktepe’nin başlıca çalışma alanları, ‘kilo alma, kurumsal beslenme danışmanlığı, kişiye özel beslenme programları ve sporcu beslenmesi’dir.

Mesleğiyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek için fuar, kongre ve sempozyumlara katılan Göktepe, sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak halkın sağlıklı beslenmesi konusunda katkılarda bulunmaktadır.

Uzman diyetisyen, ‘her diyet kişiye özeldir’ anlayışından yola çıkarak, kilo verme sürecinde kişinin yaşam tarzına uygun sağlıklı beslenme programları oluşturmaktadır. Danışanları için diyetten çok sürdürülebilir, uygulanabilir sağlıklı beslenmeyi temel ilke edinen Göktepe, sürdürülebilirliğin önünde engel gördüğü katı, tekdüze diyet uygulamalarından da uzak durmaktadır. Uzman diyetisyen, kişiye özel beslenme programını oluşturmadan önce danışanlarını yakından tanımak için ayrıntılı bir ön görüşme yapmaktadır. Vücut analizi ve tahlil sonuçlarıyla birlikte kişinin beslenme alışkanlıklarını, yaşadığı çevreyi, hayat şartlarını dikkate alarak danışanının beslenme programını hazırlamaktadır.

İstanbul diyetisyen hizmetini yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla yapan Göktepe, başka şehir ve ülkelerde yaşayan ya da İstanbul’da yaşamasına rağmen iş yoğunluğundan yüz yüze görüşmeye gelemeyenler için online danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Yalnızca istenilen kiloya ulaşmak için değil, sağlıklı beslenmeyi sürdürülebilir kılmak, hayat tarzı haline getirmek, spordaki performansınızı, başarınızı arttırmak için Bahçeşehir diyetisyen hizmetini online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla sürdüren veren uzman diyetisyen Nurhayat Göktepe’den bireysel ya da kurumsal olarak hizmet almak istiyorsanız, sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Nurhayat Göktepe - konum
X : 41.0684177721844 Y : 28.69527210189775