Pelin Cantaş

İstanbul/Bakırköy

Dünyanın neresinde olursa olsun  sağlığı ile ilgili koyduğu hedeflerden geri kalmak istemeyenleri  Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı  alabileceği diyetisyenlerimizden Pelin Cantaş ile tanıştırmak istiyoruz. Online beslenme danışmanlığı  koşulları nedeniyle bire bir ofis içi iletişimde bulunmayan ancak sağlıklı yaşamdan da ödün vermek istemeyen danışanlar için ideal bir fırsat.

 Cantaş verdiği online beslenme danışmanlığı hizmetinde yüz yüze beslenme danışmanlığında olduğu gibi  sağlığı koruyan bir yaklaşımla kişiye özel günlük, haftalık, aylık takip gerçekleştiriyor. Diyetisyen Pelin Cantaş, danışanlarının öncelikle sağlık problemlerini, fiziksel özelliklerini, beslenme alışkanlıklarını, yaşam koşullarını, imkanlarını ve danışan beklentilerini dikkate alarak kişiye özel bir beslenme programı hazırlıyor. Ayrıca bu süreçte verdiği kesintisiz iletişim hizmetiyle ihtiyacınız olan program dahilinde online diyet uygulamasında danışanlarına destek oluyor. Diyetisyen Pelin Cantaş’ın çalışma alanlarını hastalıklarda beslenme ve yetişkinlerde diyet tedavisi oluşturuyor.

Pelin Cantaş , hastalıklarda beslenmenin tedavi sürecini desteklemek ve yaşam kalitesini artırmak amaçlı olarak uygulandığını aynı zamanda beslenmenin hastalıklardan korunmak adına da herkes için önemli olduğunun altını çiziyor. Bu nedenle beslenme alışkanlıklarımızı düzeltmeye yardımcı olacak bir dizi mini etkinliklerle sağlıklı ve kaliteli yaşam adına büyük adımlar atılabileceğini belirtiyor.

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı, hastanın ihtiyacı olan besin değerleri ve faydalı vitamin, minerallerce desteklenmesini ve  danışanın aldığı bu destek sayesinde yaşadığı süreci daha farkındalıklı yönetebilmesine yardımcı oluyor. Diyetisyen Pelin Cantaş tarafından verilen online beslenme danışmanlığında danışan hasta beslenmeyle ilgili her türlü tedavi hizmetini evinden kolaylıkla alabiliyor.

 Önce sağlık prensibiyle daha fit görünmek, kilo vermek, kilo almak ve dengeli beslenmeyi yaşam standardı hale getirmek isteyenler içinde Diyetisyen Pelin Cantaş doğru bir adres. Cantaş,  kilo fazlası olanlar için kişinin yeme alışkanlıklarını dikkate alarak kişiye özel diyetler çalışıyor. Kilo vermek ve daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam tarzı benimsemek isteyen danışanlarına Cantaş mutlaka spor yapmalarını öneriyor.

 Kilo vermek, kilo korumak, kilo almak, fit tariflerle sağlık beslenme davranışı geliştirmek, hastalık süreçlerinde destek almak isteyen herkes hangi şehirde olursa olsun Diyetisyen Pelin Cantaş’a ulaşabilir.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Sevde T******
  02.07.2021

  Online danışamanlık ilk Kez deneyimledim. çok rahatmış. Pelin hanım bu konuda çok iyi . Yaklaşımı çok güzel

 • Zeynep B******
  18.06.2021

  Ben colyak hastasıyım. Pelin hanımdan cok DesTek goruyorum. Tavsiye ederim

 • Galip S******
  12.02.2021

  2 aydır online çalışıyoruz pelin hanımla kilo verme surecine girdim. Eskisi gibiacıkmıyor sürekli yemek yemeyü düşünmüyorum. kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Pelin Cantaş - konum
X : 41.00304795044159 Y : 28.960712058593675

İstanbul