Otuzşubatorganizasyon

 • Paylaş
Hakkında

Düğün, davet, kına, nişan, özel gün ve gecelerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız sizleri düğün organizasyonu hizmeti ile harikalar yaratan Otuz Şubat Davet Organizasyon ile tanıştırmak isteriz.

Uzun yıllar Organizasyon sektöründe yer alan Otuz Şubat Davet Organizasyon, özel günlere dair sergilediği vizyonuyla birçok kişinin özel günlerinde tercih ettiği organizasyon firmalarının başında geliyor.

Farklılık ve kalite arayan çiftlerin düğünlerinde güncel trendleri yerleştirme stratejisi ile çalışan organizasyon ekibi sektörel yenilikleri, yeni, nesil alışkanlıkları, ve değişen tarz ve konseptleri sizler için yakından takip ediyor.

Otuz Şubat Davet Organizasyon tarafından hazırlanan bir düğünde bu trendlerle bazen gelinlik, bazen düğün salonu, bazen de gelin makyajında karşılaşabiliyorsunuz.

Organizasyon ekibi için en önemli olan şey sizlerin hayalini, beklentilerini anlamak, tercih ve zevklerinizi dikkate alan tamamen sizi yansıtan niş konseptlerle farklılık yaratan bir organizasyon planlamak. Bu nedenle hoşlandığınız ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz detayların peşine düşmek onların zevkle yaptığı iş başlıkları arasında yer alıyor.

Böylelikle düğün konseptiniz, seçilen renk ve aksesuarlar her detay organizasyon ekibi tarafından tek tek incelenerek tasarlanıyor. Çünkü düğün konsepti seçiminin sizin için önemini biliyor ve en özel anınızda sadece mutlu olmayı düşünmenizi hedefleyerek çalışıyorlar.

Otuz Şubat Davet Organizasyon ile gerçekleştirdiğiniz ön görüşmeden sonra sizlerin isteklerinize uygun bir örnek çalışma hazırlıyorlar. Onayladığınız taktirde tasarım düğün için seçtiğiniz düğün mekanına konumlandırılmaya başlıyor. Düğün mekanı dekorasyonu, masa ve sandalye süslemeleri, düğün çiçeği ‘nin dekorasyona dahil edilmesi itina ile hazırlanıyor.

Kır düğünü, kokteyl, açık büfe, kilise nikahı, plaj düğünü, tekne düğünü, oturma düzenlerinden tercihinize göre oturma planı hazırlanıyor. Nikah töreni için görkemiyle göz kamaştıran platform hazırlanıyor. Vintage, Romantik, Rustik, Bohem, ve diğer konseptler .için muhteşem bir tören alanı dekorasyonu planlanıyor.

Gelin yolu, sahne, dans pisti, nikah masası ve diğer tüm süslemeler özenle tamamlanıyor. Çiftlerin tercihlerine göre fotoğraf çekimi, müzisyen, dans ekipleri, catering firmalarıyla anlaşma yapan Otuz Şubat Davet Organizasyon düğününüzün her detayını sizler için özenle planlıyor.

İstanbul’da tüm salon ve mekanlarda hizmet verebilen Otuz Şubat Davet Organizasyon’un profesyonel hizmetinden siz de destek almak istiyorsanız fiyat teklifi ve randevu için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 15.07.2021
  Can G******

  Düğünümü 30 şubat organizasyon düzenledi. Müzik eğlence sunum harikaydı kesinlikle tavsiye ederim

 • 11.07.2021
  Sadiye K******

  Düğünüm Şile de plaj düğünü olarak organize ettiler muhteşemdi . Herşey için teşekkürler

 • 11.06.2021
  Fatih B******

  Eşimle sade bir nikah töreni ile evlendik. 30 Şubat organizasyon ile çalıştık. Bu kadar sade bir güzellik beklemiyorduk. Çok mutlu olduk. Çok iyiler.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Otuzşubatorganizasyon - konum
X : 41.13380056058655 Y : 29.27895199999999

İshaklı, Bozhane Yolu No:74, 34829 Beykoz/İstanbul