Piyo House

  • Paylaş
grup-ders-reformer-pilates-standlari
grup-ders-reformer-pilates-standlari
grup-ders-reformer-pilates-standlari
grup-ders-reformer-pilates-standlari
grup-ders-reformer-pilates-standlari
grup-ders-reformer-pilates-standlari
6 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Piyo House, pilates ve yoga eğitmeni personal trainer Fulya Varışlı’nın öncülüğünde hizmet  vermektedir. Piyo House Spor Merkezi , samimi ve yalnızca bedeninize değil ruhunuza da dinçlik katan stüdyo tasarımı ve güler yüzlü eğitmen kadrosu ile cardio, crunch, fitness, fonksiyonel antrenman, streching, vücut geliştirme, spinning, total body, kickboks, yoga, hamak yogası, çocuk yogası, mat pilates, klinik pilates, hamile pilatesi, reformer pilates alanlarında hizmet vermektedir.

Özellikle aletli pilates alanında zengin ekipman çeşitlerine sahip olan salonda yer alan bir çok reformer aleti sayesinde, daha iyi motive olabileceksiniz.  

Profesyoneller ile ve profesyonelce yapacağınız bu egzersizler sayesinde kas gruplarınız güçleneceği gibi, zamanla vücut esnekliği, hareket ve denge kabiliyetinizde  artacaktır.

Aletli pilatesin, bedensel sağlığınızı desteklemenin yan sıra  nefesinizi düzenlemesi, duruş ve postürünüz üzerindeki etkisini de sistemli çalışmanız dahilinde göreceksiniz. Duruş ve postürümüzün, giydiğimiz kıyafetin bedenimizdeki duruşundan tutun, sosyal yaşamdaki iletişimimizde karşı taraf üzerinde yarattığımız etkiye kadar yaşantımıza pek çok tesiri mevcuttur. Ayrıca  düzenli nefes alışverişlerinin uygulandığı bu egzersiz sakinliğinizi korumanıza ve rahatça odaklanabilmenize de destek olacaktır.

Salonun ilgili eğitmenleri ile hazırlayacağınız bireysel bir antrenman programı ile rahatlıkla planlayabileceğiniz reformer pilates derslerini, fonksiyonel antrenman ile de desteklemeniz mümkün. Vücuda ve zihne dinamizm katan fonksiyonel antrenman sayesinde vücutta; kilo verme ve sıkılaşma meydana gelmesi, diyabet riskini düşürülmesi, obeziteyi önlemeye yardımcı olması, metabolizma hızının arttırması  gibi pek çok gözle görülür etkisi vardır.

 Tüm bu etkilerin yanı sıra yine reformer pilates ile örtüşen; vücut kasları, denge, dayanıklılık, duruş ve postür üzerindeki olumlu değişimleri de yadsınamaz. Her iki egzersizi, eğitmeninizin önereceği şekilde ve düzenli uyguladığınız takdirde zinde ve kaliteli yaşam sizi gelip bulacaktır.

 

Salonun samimi ve sıcak iç tasarımı ile mükemmel uyum sağlayan; yoga ve hamak yogası egzersizleri ile  ruhunuzu dinlendirmeniz de mümkün. Ayrıca yalnızca yetişkinlere de değil çocuklara yönelik yoga dersleri de sunan Piyo House’da yaş gruplarına özel gerçekleştirilen çalışmalar ile çocuğunuzun hem fiziksel hem de mental gelişimi desteklenmekte, yoga düsturunun ve spor disiplinin küçük yaştan itibaren çocuğa yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Siz de online ya da yüzyüze derslerle sporu yaşamınıza dahil ederek daha zinde, fit ve sağlıklı bir yaşam için personal Trainer Fulya Varışlı’ya ulaşmak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Piyo House - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Akat Mah Gül sok no29A Akarlar Beşiktaş İST