Diyetisyen Aysu Altar
Diyetisyen Aysu Altar'dan endavet.com kullanıcılarına özel net %20 indirim fırsatı! Tıkla, indirimi yakala!

Aysu Altar

İzmir/Bornova

Lisans ve yüksek lisansını İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan uzman diyetisyen Aysu Altar, İzmir Bornova’da kilo verme, hastalıklarda beslenme konusunda yüz yüze ve online beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir. Altar, özel klinik ve hastanelerde edindiği deneyimle hastalıklarda beslenme tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır.  Uzman diyetisyen, danışanlarının sağlıklı beslenme alışkanlıklarını sürdürebilir kılmak için öncelikle ilk görüşmelerde onların yaşam tarzları ve beslenme alışkanlıkları konusunda bilgi almakta ve kişiye özel beslenme programları hazırlamaktadır. Kilo verme sürecini kısa zamanda değil uzun vadede planlamaktadır. Böylece verilen kiloların kalıcı olmasını ve danışanlarının sağlıklı beslenme alışkınlığı kazanmasının da yolunu açmaktadır.

Uzman diyetisyen Aysu Altar’ın çalışma alanları, ‘kilo verme, kilo alma, kişiye özel beslenme programları, ketojenik diyet, vücut analizi, hipertansiyonda beslenme, menopozda beslenme, tip diyabet, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, çocuk ve ergenlerde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, kanserde beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal beslenme danışmanlığı’dır.

Yüz yüze olarak İzmir diyetisyen hizmeti veren Aysu Altar, farklı şehirlerde olan ya da iş yoğunluğu nedeniyle yüz yüze görüşmeye gelemeyen danışanları için de online diyet hizmeti vermektedir. Danışanlarına sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak ve danışanlarının bu konudaki bilincini geliştirmeyi amaçlayan Altar, diyet listelerini uygulamakta zorluk çeken danışanlarının beslenme alışkanlıklarını dikkate alarak hazırladığı listelerle motivasyonlarını yükseltmektedir. Aç kalarak değil, her besinden yeterli miktarda alarak diyet yapılması yönünde danışanlarını yönlendiren uzman diyetisyen Aysu Altar, hazırladığı beslenme programlarında tatlıdan tuzluya, karbonhidrattan proteine her tür besine yer vermektedir.

Zayıflama sürecinde beslenme programları hazırlamasının yanısıra danışanlarını egzersiz yapmaya da yönlendiren Aysu Altar, her hafta yaptığı görüşme ve ölçümlerde duruma göre diyet listesini yenilemekte, diyeti kolay kılmak, tatlı krizlerinde kalorisi yüksek tatlı tüketimini önlemek için pratik, lezzetli tarifleri de danışanlarıyla paylaşmaktadır.

Hazırladığı kişiye özel beslenme listeleriyle yasaklarla değil porsiyon kontrolüyle danışanlarının kilo vermesini sağlayan, hastalıklarda beslenme tedavisi konusunda uzmanlaşan ve sağlıklı, dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek konusunda destek olan uzman diyetisyen Aysu Altar’dan hizmet almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Aysu Altar - konum
X : 38.463825825451856 Y : 27.216740177122237