Moneta Pilates Kocaeli
endavet.com kullanıcılarına özel MONETA PİLATES'den %10 indirim fırsatı. Hemen fırsatı yakala!
EN0000

Kod Al

Moneta Pilates Stüdyo
Moneta Pilates Stüdyo
Moneta Pilates Stüdyo
3 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Yemeden duramıyormusun? Nereden başlayacağını bilmiyor musun? Her yanın ağrıyor mu? Spor yapmak istiyorsun ama motive mi olamıyorsun? Hiç yalnız değilsin. www.endavet.com firmalarından Moneta Plates Erva Aktaş yüzyüze ve online antreman kamplarıyla yanınızda.

Kocaeli Başiskele ‘de hizmet veren Moneta Pilates reformer pilates, mat pilates, fonksiyonel egzersizler, hamile pilatesi, online yüzyüze diyetisyen hizmeti ile sizlere sağlıklı ve fit bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bir saatlik egzersiz günün %4’dü olduğunu söyleyen Moneta Pilates kurucusu eğitimci Erva Aktaş, düzenli yapılan pilatesin vücut postürünü koruma ve sağlıklı kilo verme de oldukça etkili olduğunu söylüyor. Aktaş’ın üzerinde durduğu en önemli konu herkesin kalıcı çözüm elde edebilmesi için egzersizle birlikte kişinin beslenme alışkanlıklarını sağlıklı yönetebilmesini sağlamak. Erva Aktaş Moneta Plates olarak uzman diyetisyen hizmetiyle sağlıklı beslenmeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmek için yaşam alışkanlıklarınıza , beslenme düzeninize, hastalık geçmişinize, sevdiğiniz sevmediğiniz yemeklere göre özel menüler hazırlayarak sizi yüzyüze diyet , online diyet hizmet seçenekleri sunarak motive ediyor.

Aktaş, kilonuz normal ama karın içi yağlanma fazlaysa yapılabilecek en doğru hareket kas kütlenizi istikrarlı bir şekilde arttırmak ve bunu devam ettirebilmek için düzenli egzersizi yaşam biçimi haline getirmek olmalı. Stresi yönetmek, düşük karbonhidratlı beslenme ( iyi yağlar ve proteinli dengeli beslenme ) meyvelere kontrollü tüketmek yağlanmaya karşı en büyük koruyucularınız olacaktır diyerek kendinizden geri bildirim almanın formülünü veriyor. Belinizi ve kalçanızı en geniş noktadan ölçün. Bel çevrenizi kalça ölçünüze bölün. Rakam erkekler için 1.0, kadınlar için 0,85’den büyükse yağ seviyesi çok yüksektir diyen Erva Aktaş, uzman diyetisyen eşliğinde kişiye özel beslenme programı ve antremanları içeren online ve yüzyüze 21 gün fit değişim kampıyla sizlere sağlıklı ve fit bir görünüm elde etmenin kalıcı yollarını öğretiyor. Aktaş pilatesin kemik yapımını desteklediğini, kilo vermeyi kolaylaştırdığını, vücud esnekliğini arttırdığını , sırt ağrılarına iyi geldiğini yan ve karın kasları başta olmak üzere tüm kasları çalıştırırarak güçlendirdiğini ve faydalarının saymakla bitmeyeceğini söylüyor. Her yaş grubunun pilates yapabileceğini söyleyen Aktaş özellikle anne adaylarına hamile pilatesi yapmalarını öneriyor. Eğitimci Aktaş, hamilelikte vücudun ağırlık merkezi değişir ve her geçen gün rahim büyüdüğü için belde fazla boşluk oluşur. Bu boşlukla karın öne doğru ilerleyerek omurgayı bozar. Hamile pilatesi bu bozulmanın önüne geçerek doğru postürün yakalamasını sağlar. Erva Aktaş, hamileliklerinde 12 haftayı tamamlayan anne adaylarının rahat bir gebelik yaşamak ve doğum sonrası formuna hızlı kavuşmaları için doktorlarına danışarak Moneta Plates’e online ya da yüzyüze başlamalarını öneriyor.

Sağlılı bir yaşam tarzını benimsemek isteyenler, hareket geçmek isteyenler, kişiye özel beslenme ve egzersiz programını evinden online yürütmek isteyenler, görünüşüne, sağlığına ve pozitif olmayı yaşam biçimi haline getirmek ve sürdürmek isteyenler için Moneta Plates Erva Aktaş sizleri bekliyor.

Kampanyalar
Moneta Pilates Stüdyo - Kampanya
endavet.com kullanıcılarına özel MONETA PİLATES'den %10 indirim fırsatı. Hemen fırsatı yakala!

endavet.com kullanıcılarına özel MONETA PİLATES'den %10 indirim fırsatı. Hemen fırsatı yakala!

Yorumlar 3
 • 26.04.2021
  Beril M******

  Hamileliğimin 4. Ayından itibaren Erva Aktaş ile hamile pilatesi çalıştım. Gebelik sürecim diğerlerine göre daha rahat geçti. Sırt ağrılarım azaldı. Hamilelik sürecindeki tüm annelere tavsiye ederim. Doktorunuza danışarak mutlaka hamile pilatesi yapın.

 • 05.03.2021
  Songül Y******

  Merhabalar, Moneta Pilates Erva Hanım'dan online pilates dersleri alıyorum. Henüz kilo verme aşamasına geçmedim ama sıkılaşmaya başladım. Evde hareket edebilmek çok iyi geldi. Erva hanım çok teşekkür ederim ilginize.

 • 20.08.2020
  Türkan B******

  Erva hanımla 2 yıldır beraberiz. Sayesinde hem kilo verdim hem de korumayı öğrendim. Zaman kaybetmeyin gerçekten başlayın. İnsanın iyi ve sağlıklı bir vücuda doğru yol aldığını görmek çok güzel. Şimdi online egzersizlerle devam ediyorum. Çok iyi hissediyorsunuz.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Moneta Pilates Stüdyo - konum
X : 40.71269380935867 Y : 29.937319611114454

Serdar mah. Gazneli mahmut cad. 8/A emek iş merkezi (moneta pilates) başiskele kocaeli