Diyetisyen Sabahat Elçiboğa
0 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Diyetisyen Sabahat Elçiboğa

Mardin/Merkez

Kilo verme, kilo alma dışında, kronik hastalıklarda beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı gibi alanlarda da hizmet veren, Mardin diyetisyen listesine kayıtlı Sabahat Elçiboğa, Medipol Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Danışanlarına, online beslenme danışmanlığı ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Online diyet konusunda güvenilir adreslerden biri olan diyetisyen Sabahat Elçiboğa’nın çalışma alanları, ‘Kilo Verme, Kilo Alma, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Kişiye Özel Beslenme Programları, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Haşimato Hastalığında Beslenme, Kanserde Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Kontrol Randevusu ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Mardin’de yüz yüze hizmet verme dışında, Türkiye’nin her yerindeki illere ve yurtdışına online beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşan Elçiboğa, kişiye özel hazırladığı online diyet listeleriyle sağlığını tehlikeye atmadan kolay kilo verme için danışanlarına yardımcı olmaktadır. Elçiboğa, diyete başlamadan önce zayıflamaya ya da kilo almaya engel herhangi bir hastalık olup olmadığını saptamak için danışanlarından kan tahlili istemekte, sonuçlara göre bir diyet listesi oluşturmaktadır.

Nasıl kilo vermek için diyetisyen tarafından bir diyet listesi uygulanıyorsa, kilo almak için de aynı şekilde bir diyet listesi uygulanmalı ve beden sağlığını korumak, hastalığa yakalanmamak için bu konuda da yine bir uzmandan, diyetisyenden destek alınmalıdır. Elçiboğa, kilo alma konusunda da danışanlarına hizmet vermektedir.

İdeal kiloya kavuşmak için diyetisyen Sabahat Elçiboğa ile yapılan diyet, kaliteli, verimli bir yaşam için sporla tamamlanmalı ve bunun için de spor salonları desteği alınmalıdır. Verilen kiloları kalıcı kılmanın, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolu ise, Elçiboğa’nın kişiye özel hazırladığı diyet programını uygulama sürecinde kontrol randevularını ihmal etmemek ve diyet koruma programına uymaktır.

Siz de Diyetisyen Sabahat Elçiboğa’nın kişiye özel hazırladığı diyet programlarından kendiniz ve yakınlarınız için yararlanmak, şirketiniz için kurumsal beslenme danışmanlığı almak isterseniz, sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Sabahat Elçiboğa - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375