Zeynep Durmaz
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Zeynep Durmaz

Mersin/Toroslar

Başlıca çalışma alanları kişiye özel beslenme programı, tip 2 diyabet ve obezite olan diyetisyen Zeynep Durmaz Mersin’de çalışmaktadır. Bayburt Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Durmaz, kendisinden beslenme konusunda destek almak isteyenlere online beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Sağlıklı bir beslenme alışkanlığı pek çok hastalığın önlenmesinde önemli bir etkendir. Diyetisyen Zeynep Durmaz, kişiye özel hazırladığı beslenme programlarıyla, danışanlarının sağlıklı beslenme konusunda adım atmalarını kolaylaştırmaktadır. Durmaz, kilo verme, kilo alma dışında hastalıklarda beslenme konusunda da hizmet vermektedir. Sağlıklı beslenmeyi kişinin hayatına katmasının pek çok yolu olduğunu düşünen Durmaz, uygulanması kolay diyet listeleri, arada yapılan kaçamakları dengeleyen tarifleri ve önerileriyle danışanlarının motivasyonunu hep yüksek tutmaktadır. Zorlanmadan, açlık, tatlı krizlerine girmeden uygulanabilir diyet listeleriyle kilo verme sürecini eğlenceli hale getirmektedir.

Sağlıklı yaşam tarzının benimsenmesi sürecinde danışanlarını bilgilendiren Durmaz’ın verdiği hizmet başlıkları , ‘ Kilo Verme, Kilo Alma, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Tip 1 Diyabet, Gut Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Kontrol Randevusu, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı ve Sporcu Beslenmesi’dir.

Kilo vermek yalnızca fit bir görünüm kazanmak için başvurulan bir yöntem değildir. Aşırı kilolu olmak, önlem alınmadığı sürece tansiyon, kalp damar hastalıkları, tip 1 diyabet ve sonrasında tip 2 diyabet gibi kronik hastalıklara yakalanma riskini de arttırır. Bu nedenle, obezite hesaplama yoluyla bulunan vücut kitle indeksi değerini dikkate alarak obezite olan herkesin diyetisyen desteğiyle kilo verme yoluna gitmesi gerekir. Beslenme, özellikle sağlıklı beslenme de tüm bu hastalıkların önlenmesinde önemli bir faktördür. Diyetisyen Zeynep Durmaz, tip 2 diyabet hastaları için hazırladığı tip 2 diyabet beslenme programlarıyla onların hastalık süreçlerini daha rahat, güvende geçirmelerini sağlamakta, hastalığın ilerlememesi için yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı yaşamanın olmazsa olmazlarından olan egzersiz ise diyabet hastaları için özellikle gereklidir ve bu aşama spor salonları onlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Güzellik merkezleri ise sağlığını ve potansiyel güzelliğini daha görünür kılmak için tercih edilebilir yerlerden biridir.

Siz de, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda diyetisyen Zeynep Durmaz’a bireysel ya da kurumsal olarak ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Betül A******
  09.10.2021

  Sayesinde 34kg verdim,iyi ki varsınız Zeynep hanım

 • Ece C******
  13.09.2021

  Kesinlikle tavsiye ederim,ben çok memnun ve mutlu oldum diyeisyen hanımdan

 • Latife A******
  07.06.2021

  Zeynep hanım sayesinde yeniden doğmuş gibi hissediyorum,ne kadar teşekkür etsem az.İşini layıkıyla yapıyor.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Zeynep Durmaz - konum
X : 36.77128932486604 Y : 34.65098428906248

Mersin