Hanımın çifligi / Sarıçam Mesire Alanı

  • Paylaş
Hakkında

Hayatınızdaki en özel, en mutlu gününüzün istediğiniz gibi ve kusursuz geçmesi detaylarda saklıdır. Eğer kır düğünü yapmaya karar verdiyseniz konseptinize uygun mekan seçimi son derece önemlidir. Son yıllarda en trend düğünlerden biri kır düğünleridir. Kır düğünü konsepti özellikle doğa ile baş başa, çiçekler ve yeşillikler arasında evlenmek isteyen çiftlerin tercihlerinin başında gelmektedir.

Masalsı bir atmosfere sahip, oldukça romantik bir kır düğünü yapmak hayallerinizi süslüyorsa endavet.com düğün mekanlarından Hanım’ın Çiftliğini mutlaka görmelisiniz. Misafirlerinizin mekana kolay ulaşımı, otopark ve vale hizmetinin olması sizin ve davetlilerinizin geceye daha keyifli başlamanızı sağlayacaktır. Hanımın Çiftliği’nin bakımlı doğal yeşilliği mekanın en önemli kriterini oluşturmaktadır Mekan tarafından verilecek ikramlar, garson, fotoğraf çekimi gibi verilen hizmetlerin kalitesi müşterilerini memnun etmektedir.

Hanım’ın Çiftliği’nde gerçekleştireceğiniz düğün , davet ve organizasyonlarınızda kullanacağınız masalar çim zemin üzerine kurulmaktadır. Masaların arasında bırakılan boşluk pandemi kuralları çerçevesinde ayarlanmaktadır. Misafirlerinizin kendilerini güven, rahat ve konforlu hissetmeleri için her türlü tedbir alınmaktadır.

Hanımın Çiftliği’nde düğün, davet ve organizasyonlarınızda beyaz masa ve sandalyeler kullanılır. Bunlara eşlik eden profesyonel süslemeler yapılarak düğün ve organizasyonlarınız için hayal ettiğiniz ortam oluşturulmaya çalışılır. Masa üzerlerinde kullanılan renkli çiçekler, görkemli şamdanlar, beyazlar ve çiçekler içerisinde süslenen nikah masası ve samimi, ilgili ekibin hizmetiyle her bir konuğunuz ayrı ayrı güleryüzle ağırlanır.

Hanımın Çiftiği’nde bir düğüne katılacak aile çocuğunu nerede bırakacağını düşünmez. Çünkü en az onlar kadar çocuklarının da eğleneceğini bilir. Onlar özel hazırlanan çocuk oyun alanında yeni arkadaşlar edinir. Siz gecenin keyfini çıkarırken minik misafirlerimiz de eğlenceyi doyasıya yaşarlar.

Hanımın Çiftiği’nin Bahçesi geniş kapasiteye sahiptir. Bu özellikleri nedeniyle Adana’da kır düğünü gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin ilk tercihleri arasında yer alır. Bunun dışında farklı davet ve organizasyonların da uygun fiyatlar ile rahatlıkla gerçekleştirilebildiği bir yerdir.

Hanımın Çiftliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve kır düğününüz, davet ve organizasyonlarınız için bu harika mekânı tercih etmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapmak için hazırız.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?