Aksaray Abiye Nişanlık modelleri, Nişanlık Fiyatları, Nişan Kıyafetleri | endavet.com

Aksaray Abiye ve Nişanlık

Aksaray Abiye Nişanlık modelleri, Nişanlık Fiyatları, Nişan Kıyafetleri
Aksaray - Abiye ve Nişanlık / Son moda nişan kıyafetleri endavet.com'da! özel abiye fiyatları ve indirimlerinden faydalanabilirsin. Beğendiğin modeller için ücretsiz randevu al!
  • 1 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Abiye ve Nişanlık
  • Aksaray
Özelliklere Göre Filtrele
Vera Gelinlik / Aksaray Gelinlik Merkezi<i>*</i>
Vera Gelinlik / Aksaray Gelinlik Merkezi*
Aksaray / Merkez

Rüyalarınızı süsleyen o günde siz de prensesler gibi hissetmek ister misiniz? Biz Aksaray Vera Gelinlik ailesi olarak 2 kız kardeşiz. Beraber başladığımız bu yolculukta sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda Avrupa’nın, Amerika’nın, Asya’nın ve daha birçok kıtanın gelinlik modasını takip ederek en çok seçeneği sizin için mağazamıza getiriyoruz. Böylelikle siz de sadece Türkiye trendine değil tüm dünya trendlerine kendi gözlerinizle şahit oluyor, bu trendler arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Sizin için en iyi modelleri getirirken aynı zamanda fiyatta da rekabete dahil oluyoruz. Yurtdışındaki trendi sizlere sunuyoruz diye ekstra fiyatlar çıkarmıyoruz.

Hizmetlerimize gelecek olursak eğer; sadece gelinlik değil düğün adına birçok ürünü mağazamızda sizlere sunuyoruz. İhtiyaç sahibi gelinlerimize, gelinlikleri çok uygun fiyatlara veriyor; böylelikle en mutlu günlerinde kendilerini prensesler gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Düğün sürecinizin her aşamasında sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özel dikim hizmetimizle de vücut tipinize uygun gelinlikler dikiyoruz. Ayrıca her gelinliğe uyum sağlayabilecek farklı duvak çeşitlerimiz de mevcut. Böylelikle farklı konseptlerde gelinlik de seçseniz, ona uygun duvak kullanabiliyorsunuz. Gelin buketlerine bakacak olursak eğer, ıslak laleli buketten tutun, kurutulmuş çiçeklerden oluşan buketlere kadar her modaya ve her temaya uygun çiçeklerimiz mevcut. Üstelik bu buketlerin hepsini kendimiz yapıyor, size bu konuda da en iyi hizmeti sağlıyoruz. Duvakta olduğu gibi buketlerde de gelinliğinizin tarzına uygun buketleri size öneriyoruz. Böylelikle baştan aşağıya kadar uyum içinde oluyorsunuz.

Eklemek istediğimiz bazı hizmet ayrıcalıklarımız var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;
1.Gelinlik alan herkese gelin başı ücretsiz!
2.Birçok gelinlik modelinde balayı hediyesi!
3.Bütün gelinliklerde davetiye hizmeti %50 indirimli!

Eğer siz de bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, yandaki formu doldurup bizden randevu alabilirsiniz.

0 1 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!
Üzülmeyin! Çok yakında bu kategoriye ait yazımız endavet.com aracılığı ile siz değerli okurlarımız için yayınlanacaktır...