Sess - Ankara HiltonSa Otel

 • Paylaş
Sess - Ankara HiltonSa Otel
Sess - Ankara HiltonSa Otel
Sess - Ankara HiltonSa Otel
3 Adet medyayı görüntüle
Hakkında
Sess - Ankara HiltonSa Otel
Ankara HiltonSA Hotel, Ankara

Açılış Saati :
11:00 - 04:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  180 gün önce
  Furkan Tunalı

  Cumartesi günü yer bulma imkanı yok gibi bir şey, kapıda ki mafyamatik güvenlikler hoş değil. Localar da yer bulmak imkansız gibi, hoş bir loca da minimum 1200-1500TL arası değişiyor. Ayrıca çok çok küçük, basık ve havasız bir mekan. Red&bull olmaması ve şerbet gibi Burn dayamaları da ayrı bir saçmalık. 1200TL hesap ödeyip sevmediğin Burn içmek hoş değil. Müşteri potansiyeli de kaliteli sayılmaz, mafyamatik 18-25 yaş arası baba paralı gençler, tele kızlar ve 40 yaşından sonra evde kalmış zengin beyaz gömlekli erkekler. Yine de Ankarada gece hayatının çok kısıtlı olması sebebiyle oy çok kıramayacağım, gidilmeyecek bir yer değil tabi ki, ayrıca yeri de her yere yakın Hilton Otelinin altında ve Tunalıya yürüme mesafesi. Otopark sorunu ve valelerin 20TLyi bile beğenmemesi de ayrı bir dert.

 • endavet.com - cinsiyet
  180 gün önce
  Ülkü Alptekin

  16 Ocak 2016 Cumartesi gecesi Marco Polo Salonunda düzenlediğimiz Emeklilik Yemeği sonrası gece eşimle geceye devam etmek için indiğimiz Sess Bar da kapı girişinde kaba davranışlarına maruz kaldığım koruma personeli hakkında şikayet bildiriminde bulunmak istiyorum. İçeri girerken son derece kaba bir şekilde karşılanmamız beni son derece rahatsız etti ve bunu kabadayıca davrandıklarını ifade ettiğimde üzerime gelerek ve beni tartaklayarak dışarı attılar. Hilton Ankara’da kendi düğünüm de dahil olmak üzere s on bir yıl içinde düzenlediğim üçüncü etkinlikte maruz kaldığım bu durum beni hem üzdü hem de Hilton Ankara oteline duyduğum güveni bitirdi.

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Sess - Ankara HiltonSa Otel - konum
X : 39.9020860000 Y : 32.8640280000

Ankara HiltonSa Otel, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Tahran Caddesi, No 12, Çankaya, Ankara