Ayşe Nur Ulucan
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Ayşe Nur Ulucan

Ankara/Altındağ

Diyetisyen Ayşenur Ulucan, İstanbul’da çalışmaktadır. Ulucan, Ankara Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Kurumsal Beslenme Danışmanlığı alanında da hizmet veren Ulucan, danışanlarına online beslenme danışmanlığı ve yüz yüze beslenme danışmanlığı ile ulaşmaktadır

‘Başkaları için değil kendi sağlığınız için yediklerinize dikkat edin, bedeninizi sevin ve ona teşekkür etmek ve onu daha iyi hale getirmek için spor yapın’ diyen Diyetisyen Ayşenur Ulucan, Ankara Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. İstanbul’daki merkezinde yüz yüze ve online beslenme danışmanlığı veren Ulucan, online diyet hizmetiyle de yurdun dört bir yanına ulaşabilmektedir.

Diyet sürecine ön görüşme yaparak başlayan diyetisyen Ayşenur Ulucan, hastalık/alerji durumu, beslenme ve spor düzeni gibi bilgileri alıp, bunlara bağlı olarak kişisel beslenme programı hazırlamaktadır. Süreci, sporun da önemli olması nedeniyle, kişinin incelmek istediği bölgeye özel antrenman programıyla spor salonu ve gerekli olduğu durumlarda Personel Trainer yardımıyla destekleyip takip etmektedir.

Ulucan, ‘Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi,Kişiye Özel Beslenme Programları, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Sağlık Koçluğu Programları,Sporcu Beslenmesi ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı‘ alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Katı diyet uygulamasına karşı olan diyetisyen Ayşenur Ulucan, zaman zaman yapılan kaçamakların sağlıklı beslenme ve spor düzenine tekrar geri dönerek dengeleneceğini, önemli olanın vücudu ve psikolojiyi belli bir süre kısıtlamak değil aksine ömür boyu sağlıklı beslenme ve spor alışkanlığı kazandırmak olduğunu vurgulamaktadır.

Ulucan, danışanlarının bireysel takibi dışında, motivasyon grupları oluşturarak, grupta paylaştığı tarif, spor ve sağlıklı beslenme önerileriyle süreci eğlenceli bir hale getirmekte, ideal kiloya ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. 7/ 24 whatsapp takibi ve kontrol sağlayan Ulucan, yaşanan herhangi bir sorunda danışanlarına hemen yardımcı olmaktadır. Ayrıca, haftalık olarak yüz yüze görüşüp, ölçümleri yaptırmak da mümkündür. Elde edilen verilere, haftalık sonuçlara göre de liste yenilenerek diyet programı sürdürülmektedir.

Diyetisyen Ayşenur Ulucan’ın işinizi kolaylaştıran, eğlenceli, katı kurallardan uzak yaklaşımından yararlanarak, kolaylıkla hedefiniz olan ideal kiloya ulaşıp, sağlıklı beslenme alışkanlığını ömür boyu sürdürebilirsiniz. Bunun için, kendiniz ya da kurumunuzda çalışanlara yönelik yüz yüze ya da online diyet tarzında profesyonel beslenme danışmanlığı desteği almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Kemal R******
  21.09.2021

  Hayatımda köklü değişklik yapmaya karar verdim,önce spora başladım,sonra profesyonel beslenme desteği almam gerektiğini anladım.Ayşe nur hanım sağolsun,süper ilerliyorum

 • Gizem Ş******
  11.09.2021

  sizi hedefinize götürücek azmi de size veriyor,çook çok teşekkürler Ayşe nur hanım a

 • Ayhan K******
  07.09.2021

  Ankara da herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bi diyetisyen

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

Dİyetisyen Ayşenur Ulucan'dan Diyabet Hastalarına Tavsiye - ilgili makale
Dİyetisyen Ayşenur Ulucan'dan Diyabet Hastalarına Tavsiye
Diyabet, otoimmün bir hastalıktır, yani bağışıklık... [Devamını Oku...]

Ayşe Nur Ulucan - konum
X : 39.91673082529409 Y : 32.850394378906195

Ankara