Diyetisyen Esma Güven
3 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Esma Güven

Ankara/Çankaya

Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu diyetisyen Esma Güven, Ankara Çankaya’da bulunan merkezinde danışanlarına online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşmaktadır. Güven, diyete başlamadan önce yaptığı ayrıntılı vücut analizi ile danışanının ihtiyacı olan beslenme programını belirlemektedir.

Diyetisyen Esma Güven’in çalışma alanları, ‘kilo alma, kilo verme, vücut analizi, kişiye özel beslenme programları, detoks diyetleri, ketojenik diyet, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, gebelik ve lohusalıkta beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, troid hastalığında beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, yeme bozukluklarında beslenme, migrende beslenme, gut hastalığında beslenme, haşimato hastalığında beslenme, menopozda beslenme, sendrom, hipertansiyonda beslenme, tip diyabet, tip diyabet, bariatri diyetisyenliği, enteral beslenme, kanserde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, gut hastalığı ve beslenme, reaktif hipoglisemide beslenme, sporcu beslenmesi, kontrol randevusu, sağlık koçluğu programları ve kurumsal beslenme danışmanlığı’dır.

Duygu durum nedeniyle oluşan yeme bozuklukları kişinin sürekli açlık duygusu yaşamasına neden olmakta, kilo verme sürecini de olumsuz etkilemektedir. Aynı anda farklı gıdaları hızlı bir şekilde tüketmeye çalışmak yemek yerken mide bulantısı yaşanmasına da neden olmaktadır. Ankara diyetisyen hizmeti veren uzmanlardan olan Esma Güven, bu konudaki birimi ve deneyimiyle danışanlarının yeme bozukluğu sorununun çözümü için gerekli desteği sağlamaktadır.

Sağlıklı beslenmede önemli olan protein ve diğer besin gruplarını denge içinde tüketmek konusunda danışanlarını yönlendiren Ankara Çankaya diyetisyen uzmanlarından Güven, kişinin beslenme alışkanlıklarına göre hazırlanan beslenme programları ile aç kalmadan, zorlanmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlamaktadır.

Yüz yüze beslenme danışmanlığında her hafta danışanlarıyla dakikalık görüşmeler yapan Güven, görüşmelerde yaptığı ölçümlerle, sağlık durumu değerlendirmesi yaparak, kişinin beslenme alışkanlıklarına göre diyet listesini yenilemektedir. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak amacıyla WhatsApp üzerinden günlük yiyecek, içecek takibiyle danışanlarını beslenmedeki doğru ve yanlışları üzerine bilgilendirmektedir.

Online beslenme danışmanlığı hizmetini ise yine görüntülü ya da sesli telefon görüşmesi ile yürüterek, danışanlarının her hafta verdiği kiloya göre beslenme programlarını güncellemektedir.

Siz de kilo alma, kilo verme, yeme bozukluklarında beslenme, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzınız haline getirme konusunda alanında uzman, deneyimli bir diyetisyenden kendiniz ya da kurumunuz için hizmet almak istiyorsanız diyetisyen Esma Güven’e ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Merve T******
  11.04.2021

  Şok diyet , pazartesileri diyete girme fikirlerini bırakın arkadaşlar. Bende çok denedim kilo versem de yine alıyorum. Dengeli beslenme şart. Diyetisyen Esma Güven'den aldığım online diyet desteğiyle istediğim kilodayım ve kilo koruma'nın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Mutlaka siz de başlayın.

 • Beril İ******
  03.04.2021

  Hamilelik sürecinde 25 kilo aldım. Bebeğimle gecemiz gündüzümüz yok anneler bilir. Bu dönemimde Diyetisyen Esma Güven online beslenme danışmanlığı bana muhteşem geldi. Halsizliğim azaldı ve yavaş yavaş kilo vermeye başladım. Lohusalık sürecinde beslenme ile ilgili destek almanızı mutlaka tavsiye ederim. Bedeniniz çok daha hızlı kendini topluyor.

 • Taha A******
  03.01.2021

  Diyetisyen Esma Güven ’e gitmenizi tavsiye ederim. Güleryüzlü yaklaşımı ve kişiye özel diyet reçeteleriyle kilo verme ile ilgili sıkıntınız kalmayacak. Tabi düzenli devam ederseniz. Bana uyguladığı program tam benlik. Kolayca uygulayabileceğim şekilde. Esma hanım’ı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Esma Güven - konum
X : 39.91416627336921 Y : 32.86006841283827

Ankara