Diyetisyen Gülden Özçini Uz
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze

Diyetisyen Gülden Özçini Uz / Ankara

Ankara/Çankaya

www.endavet.com diyetsiyenlerinden Uzman Diyetisyen Gülden Özçini Uz yüzyüze ve online beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uz lisansını Erciyes Üniversitesi’nde, yüksek lisansını Başkent Üniversitesi’nde tamamlayarak uzman diyetisyenliğini almıştır. Uzun yıllar hastanelerde klinik diyetisyen olarak hizmet veren Gülden Özçini Uz, iki yıldır kendi danışmanlık şirketinde danışanlarına online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Sağlık alanında on yıldan fazla uzman diyetisyen olarak çalışan Uz özellikle hastalıklarda beslenme tedavisi konusunda birçok eğitim ve sertifikasyon programına katılmıştır. Uz, Diyabette Beslenme, Böbrek Hastalıklarında Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklarda Beslenme dışında, Kilo Verme, Kilo Alma, Sporcularda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Hamilelikte Beslenme hizmeti vermektedir.Sağlıklı ve kaliteli yaşam herkesin en önemli hakkı. Ancak bu hakkı hayatımıza geçirebilmek ve sahip çıkmak hepimizin öncelikle kendimize sonra yakınlarımıza, çevremize karşı görevi. Bu bakış açısından hareket eden bireyler olarak en önemli ilgi alanımızı doğal olarak sağlıklı beslenme oluşturuyor. Doymak için yeme faaliyetinde bulunmanın yerine yediklerimizi ve içtiklerimizi keyifle sağlığımıza hizmet edecek bir hayat tarzına dönüştürmek sağlıklı beslenmede olabilecek en kalıcı yol. Bu nedenle beslenme konusunda bilgilerimizin bilimsel olmadığını uzmanlık içermediğini hatırlamak, kilo verme, kilo alma konularında kısa vadeli uzman onayı olmayan beslenme programları uygulamak gibi doğru bildiğimiz yanlışlardan vazgeçmek bizler için son derece önemli. Düşünce ve fikir hareketliliğinin hızlı, beden hareketinin sınırlı olduğu günümüz yaşam koşullarında obeziteye bağlı gelişebilecek olan kronik hastalık risklerini en aza indirgemek, sağlıklı kilo vermek, dengeli ve sağlıklı beslenmek adına dahil olacağımız sağlıklı, yeterli, dengeli ve bilinçli bir beslenme programı ile yaşam kalitemizi arttırabiliriz. Uzman Diyetisyenimiz Gülden Özçini Uz, sağlığı destekleyen kişiye özel oluşturduğu beslenme programları sunmaktadır. Uz bu süreçte danışanlarının vücut kitle endeksinin ve genel değerlendirmenin sonunda, sonuçların durumuna göre, kişinin metabolizmasına uygun, yaşam standardı ve fiziksel aktivite durumu da göz önünde bulundurularak sağlıklı yaşam tarzı oluşturmanıza destek olmaktadır. Beslenme alışkanlıklarında değişiklik yaratmak ve verilen kilonun kalıcı olmasını isteyenler Uzman Diyetisyenimiz Gülden Özçini Uz’dan online yada yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti alabilirler.

Görüşler 3

 • Simge ******
  08.06.2021

  Gülden Özçini Uz’dan 4 aydır online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyorum. Tam 12 kilo verdim. Bu süreçte bana göstermiş olduğu samimi ilgi ve özen için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gülden Hanım’ı herkese tavsiye ederim.

 • Nur Sefa D******
  01.06.2021

  Gülçin Hanım ile 2 aydır beraber çalışıyoruz. O kadar çok şey öğrendim ki beslenme ile ilgili doğru bildiğim yanlışlar ne kadar fazlaymış. Aldığım sonuçları görünce keşke diyorum daha önce başlasaydım. Şu an henüz 5 kilo verdim ama benim gibi kilo veremeyen biri için çok önemli. Siz de keşke demeyin, vakit kaybetmeyin . Gülçin Hanım hakikaten işin de tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederim.

 • Fahri ******
  23.05.2021

  Merhaba, yaklaşık 8 yıldır Tip 2 diyabetim var. Sadece yürüyüş yaparak bu işin üstesinden gelemedim. İlaç kullanmama rağmen şeker ölçümlerim yüksek çıkıyordu. 1 yıldır hiç olmadığı kadar iyiyim. Diyetisyen Gülçin Hanım beni zorlamayan, üzmeyen bir beslenme programı oluşturdu. Benim yaşam tarzıma uygun olduğu için kolaylıkla uyguladım ve uygulamaya devam edeceğim. Yürüyüşü de bırakmıyorum tabi. GülçinHanım’ı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Gülden Özçini Uz / Ankara - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

J. F. Kennedy Cad. No:23/5 ( Tunalı), Çankaya Diyetisyen Gülden ÖZÇİNİ UZ diyet ofisi