endavet.com - Lütfiye Şencan
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Lütfiye Şencan

Ankara Ankara/Çankaya

Diyetisyen Lütfiye Şencan Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunudur. Yüksek lisansını Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yapan Şencan, 13 yıldır uzman diyetisyen olarak Ankara Çankaya’da hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerine online diyet ve danışmanlık hizmeti veren Lütfiye Şencan, danışanlarının günlük yaşam alışkanlıklarını, hastalıklarını dikkate alarak kişiye özel beslenme programları hazırlamaktadır. Kilo verme ve kilo koruma yönünde kişilerde yaşam algılarının önemli olduğunu vurgulayan diyetisyen Lütfiye Şencan kişiye özel hazırlanan beslenme programlarında danışanlarda yüksek başarı elde edilebildiğinin altını çiziyor. Şencan hastalıklarda beslenmenin tedaviye çok önemli bir destek oluşturduğunu ve doğru beslenmeyle birçok hastalığa yakalanma riskinden korunulabileceğini bu nedenle doğru beslenme alışkanlığının mutlaka geliştirilmesi gerektiğini belirtiyor. Şencan, Doğru beslenme  sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez bir unsuru olmakla birlikte düzenli aktivite ve yeteri miktarda su içmek metobolizmayı dolayısıyla sağlıklı bir yaşamın temel adımlarını oluşturmaktadır. Bu nedenle uyguladığımız diyet ve beslenme danışmanlığı programlarında günlük hareket oranı ve su içme miktarı bizim için önemlidir Danışanlarımızın bu yönde geliştireceği alışkanlıkları destekleyici yönde bir program hazırlamaktayız diyerek bu alışkanlıkların gelişmesi için öncelikle kişinin kararlı olması gerektiğini söylüyor. Uzman Diyetisyen Lütfiye Şencan’ın verdiği danışmanlıklar;

Kilo verme,Kilo Alma,Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Soğuk Lipoliz Diyeti, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Bebek Beslenmesi ,Prematüre Beslenmesi, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Menopozda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Sendrom, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet ,Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme’dir. Lütfiye Şencan online ve yüzyüze verdiği danışmanlık hizmet sürecinde danışanlarına kesintisiz iletişim desteği veriyor ve kontrol randevularıyla danışanın ya da hastanın gelişim sürecini takip ediyor. Uzman Diyetisyen Lütfiye Şencan aynı zamanda şirketlere ve kurumlara yönelik Kurumsal Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

Görüşler 3

 • Nazlı S******
  01.05.2021

  Hamilelik sürecinde 1 yıl boyunca Diyetisyen Lütfiye Şencan’dan hizmet aldım. Neler neler öğrendim. Tüm hamile olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. İnanın süreciniz çok kolaylaşıyor. Lütfiye Hanım’ı mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Bade T******
  23.04.2021

  Lütfiye hanımla birlikte geçtiğimiz yıl çalışmaya başladık. İlk başladığımda zor geldi ama öyle güzel bir program uyguladı ki kolaylıkla uyumlanabildim. Beraber 11 kg verdik. Çok sağlıklıyım ve kilomu koruyabiliyorum. Teşekkürler Lütfiye Hanım.

 • Ferit S******
  01.04.2021

  Oğlum 12 yaşında ve Tip 1 diyabet. 8 yaşından itibaren Lütfiye Hanım'dan destek alıyoruz. Tip 1 Diyabet gerçekten bambaşka bir beslenme ve yaşam alışkanlığı geliştirmesi gereken bir hastalık. İnsülün kullanımları, günlük şeker ölçümleri, karbonhidrat sayımları gibi. Biz Lütfiye hanım’dan inanılmaz destek gördük ve çok şey öğrendik. Kendisini gönülden herkese tavsiye ediyorum.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Karanfil sokak Uslu han no: 16/63