Sultan Taştan
3 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Sultan Taştan

Ankara/Altındağ

Kilo vermenin, diyet yapmanın önündeki en büyük engellerden biri de, özellikle yemekle arası iyi olanlar için, diyet döneminde sofradan aç kalkılacağı inancıdır. Ankara’da çalışmakta olan diyetisyen Sultan Taştan, uyguladığı programlarla, danışanlarına aç kalmadan, strese girmeden kilo vermenin yollarını göstermekte, sağlıklı bir şekilde, yavaş yavaş ama kalıcı kilo vermelerini sağlamaktadır. Gazi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Taştan, hem yüz yüze, hem de online beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Diyetisyen Sultan Taştan’nın başlıca çalışma alanları, ‘ Kilo alma, Kilo Verme, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Detoks Diyetleri, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Tip 2 Diyabet ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Kimisi için cevaplanması zor sorulardan biridir: Zayıflamak için ne yapmalıyım? Kişi, defalarca denemiş, ya başlamış yarım bırakmış, ya da kilo vermiş ama verdiği kilolardan daha fazlasını sonra tekrar almıştır. Bu durum motivasyonu da düşüren, işi zorlaştıran bir ruh halidir. Oysa diyetisyen desteğinde sürdürülen programlarda bu risk en aza inmektedir. Diyetisyen Taştan, uygulaması kolay yöntemlerle, tatlı krizleri için verdiği kalorisi düşük sağlıklı tariflerle, kişinin zayıflamak için yapması gerekenler yolunda motive edici bir danışman olmaktadır. Yine, danışanlarının yaşam tarzını değiştirerek sağlıklı alışkanlıklar edinmesi başta gelen hedeflerinden biridir. Bu nedenle, hazırlığı diyet listelerinde her türlü besine ama ölçüsünü kaçırmadan yer verir. Kişinin, çok hızlı yeme gibi bazı sağlıksız yeme alışkanlıklarını değiştirme yönünde de önerilerde bulunur.

Zayıflama, kilo verme, kilo alma yanında sağlıklı bir yaşam için de tercih edilen Spor Salonları diyet sürecinin önemli destekçilerindendir. Taştan, kaybedilen kilonun kalıcı olması, stresi atmak, kilo verme sürecindeki direnci kırmak, bazen kilo kaybederken oluşan sarkmaları önleyerek sıkı, fit bir vücut yapmak için egzersizi de danışanlarına önermekte, onları bu konuda yönlendirmekte, kişiye özel diyet yanında, Personel Trainer yardımıyla kişiye özel egzersizler de belirlenmesini sağlamaktadır.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı da yapan diyetisyen Sultan Taştan’dan çalışma alanlarıyla ilgili kendiniz, yakınlarınız ya da kurumunuz için yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Sema C******
  12.10.2021

  Doğum sonrası kilolarından hiç kurtulamıcam diye çok korkuyordum.ama Sultan hanım başarmamı sağladı çok teşekkürler

 • Efe İ******
  07.10.2021

  Teşekkürler Sultan hanım,düğünüme 7 ay kala tanıştık vermem gerekn 13 kg vardı,ve sayesinde başardım

 • Gizem K******
  14.09.2021

  Tavsiye ederim

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Sultan Taştan - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Tüm Türkiye