Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding
40 Adet medyayı görüntüle

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Düzenli olarak mekanın dezenfekte edilmesi
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Düzenli havalandırma
  • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
  • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü
Hakkında
Sizi yeşili ve mavisi ile büyülü bir atmosfere davet eden Wonders, şehrin merkezinde olduğunuzu hissettiriyor, yenilenen mekan düzenlemesiyle kapılarını Ankara halkına açıyor.

Wonders'ın düğün ve düğün organizasyonları, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, şirket akşam yemekleri, bayi toplantıları, haftalar boyunca birçok çeşitte çorbalara hizmet etmesi. Profesyonel, güler yüzlü personeli, seçkin hizmet anlayışı ve zengin menüsü konukları en iyi şekilde karşılamaktadır.
Wonders, hayalinizdeki en güzel günü, açık alanda 1000 kişiyi ve kapalı salonda 300 kişiyi yaşayabileceğiniz düğünlere ve düğünlere ev sahipliği yapar. Yaşamınızın en özel günü, şık süslemelerle hazırlanan bir kişi konsepti ile hazırlanan, hatıralarla dolu bir günle çalışmak için ömür boyu süren bir gülümseme ile titizlikle çalışmayı hatırlayacağınız. Şehir merkezinde, kırsal kesimde, yaz sezonunda günlerini geçirebilecek harikalar, haftanın her günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında açık. Wonders'ın huzurlu ortamında, güneşlenirken, havuzun tadını çıkarırken, buz gibi meyvelerden kokteyl yudumlarken, damak tadınıza hitap etmek için lezzetli lezzetler bularak, tatil gibi hissedeceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Giriş ücretinin yanı sıra kurumsal ve bireysel üyelik hizmetini ödeyerek havuzdan ve mekanın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ailenizle birlikte olabileceğiniz veya arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, ön havuzda brunchta önünüze çıkmanın bir zevk olacağını söylemiştik. Geniş menümüzden zevkinize uygun ve brunch keyfi ile hafta sonlarınıza renk katın. Hafta sonları kahvaltı büfesi 09: 00-14: 00 arasında servis edilir. Biz işlerini seven, özenle çalışan, profesyonelce hareket eden ve her geçen gün sizinle birlikte büyüyen, büyük bir aileyiz.

HER ŞEY GERÇEK Ş OLUŞTUR
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Wonders Event & Wedding - konum
X : 39.9305698 Y : 32.8171135

Alparslan Türkeş Cadddesi Emniyet Mahallesi No:6 Beştepe