Mos Kuaför Ümitköy

  • Paylaş
Mos Kuaför Ümitköy (Ankara / Çankaya)
Hakkında
1990 yılında kurulan sanatsal performans içeren görüntülerin yaratılmasını talep eden harmanlanmış estetik ve sanat, Türkiye'nin ilk "franchise" sistemi olan MOS Barber, kuaför salonunun sahibidir.
Geleneksel usta-çırak ilişkisi çalışmasını üreten disiplinde ebediyen uymaya çalışan akademik şablonlar, onu MOS çalış çerçevesinde yürütecek; Hem akademik hem de mesleki ahlak kurallarına hükmedilen muazzam bir istihdam sağlanmış ve bu istihdam ülkeye ve dünyaya zaman içinde yayılmıştır. Bugün, Türkiye'nin en kıdemli kuaförlük okulu öğrencileri bu seçkin ve antik. Ası MOS ”markası dünyada markalaşma olarak bilinen kavramın en eşsiz örneklerinden biridir.

Muammer Yaprakgül, Orhan Bademli ve Sedat Kamaz çeyrek asırlık ası MOS ”markasını büyük bir özenle yarattı; 2012 yılında, bu akademinin en önemli isimlerinden Doğan ÇELİK, akademik ve sanatsal ruhu sürdürmek için cesur MOS ü fikrinin getirdiği tüm haklar, değerler, gelenekler, iş ahlakı marka kültürü tarafından devralındı. Doğan MOS dinamik ve vizyon sahibi MOS Acıbadem, MOS Büyük Kulübü, MOS Ataşehir, MOS Erenköy, MOS Andromeda, MOS Ankara ve yeni açılan MOS Baby 7 salonları ile mükemmel bir müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarına devam ediyor.

ıb MOS iyle markası Gelecekte, aynı değerlerle hizmet vermeye, trendleri belirlemeye, teknolojiyle güncellenmeye, farklı lezzetler yaratmaya ve büyümeye devam edecek.
Yorumlar 0
Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Mos Kuaför Ümitköy (Ankara / Çankaya) - konum
X : 39.872473 Y : 32.688337

Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. Hilmi Barlas Yaşam Merkezi B/2 Yenimahalle / Çayyolu / ANKARA