Midpoint

 • Paylaş
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
Midpoint
9 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Midpoint
Oran, Ankara

Açılış Saati :
10:00 - 01:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Kemal Sezer

  Arkadaşımla bugün ilk defa Panora’daki şubelerine gittik.Mekana girip oturduk zaten karşılama gibi bir olay yok.Bahçede boş bir masa bulduk abartısız 20 dakika garsonun menü getirmesini bekledik.Söylememize rağmen gelmedi.Sipariş verdikten sonra garson tekrar siparişimizi teğit etmeye geldi yarım saat kadar da siparişlerimizi bekledik.Limonataları hayatımda içtiğim en kötü limonataydı.Servis özensiz,garsonlar ilgisiz.Bir daha önünden bile geçmeyeceğim bir yer.

 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Orhon Özdemir

  Siparişim: Meksika usulü Hamburger ve Schweppes. Hamburgerin ekmeği gereksiz yere kuru. Köftenin boyutu büyük ama üzerindeki sebze fazla ve sulu. Doğal olarak ekmek islanip yenmeyecek hal alıyor. Patates kizartması hayal kirikligi. MC Donalds seviyesinde kizartma geldi. Daha taze ve kaliteli beklerdim. Malesef personel sevimsiz ve agızını dahi açmamakla iyi birsey yapiyormus zannediyorlar. Hizmeti adeta camide konusmamak bir erdemmis gibi çıt çıkmıyor. Mekan ferha ve temiz. Fiyat mekan ve yenilene göre dengeli.

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Midpoint - konum
X : 39.8486972222 Y : 32.8329305556

Panora AVM, Oran Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, No 182, Çankaya, Ankara