Yasemin Cüce
3 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Yasemin Cüce

Antalya/Kaş

Özellikle, sağlıklı zayıflama, fit olma ve hızlı kilo verme gibi konularda hizmet veren diyetisyen Yasemin Cüce, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. Antalya, Kaş’ta çalışan, online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla danışanlarına ulaşan diyetisyen, beslenme programlarını, kişiye özel hazırladığı diyet listeleriyle oluşturmaktadır. Danışanlarına sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak, bunu onların yaşam tarzı haline getirmek ve diyeti sürdürülebilir kılmak ana hedefidir.

Sağlıklı beslenme hayatın her döneminde oldukça büyük önem taşımaktadır ama özellikle hastalık, spor, hamilelik gibi dönemlerde bunun önemi daha da artmaktadır. Yasemin Cüce, hamilelikte beslenme konusunda da, hem anne adayı, hem de bebeğin sağlığı açısından güvenle başvurulacak isimlerden birisidir.

Diyetisyen Yasemin Cüce’nin verdiği hizmetlerin başlıcaları, ‘Kilo Verme,Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Ketojenik Diyet, Detoks Diyetleri, Alkali Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Bebek Beslenmesi, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Prematüre Beslenmesi, Menopozda Beslenme,Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet,Reaktif hipoglisemide Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme,Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme,Gut Hastalığında Beslenme, Sendrom, Kanserde Beslenme,Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme,Bariatri Diyetisyenliği,Enteral Beslenme,Parenteral Beslenme,Gut Hastalığı ve Beslenme,Haşimato Hastalığında Beslenme,Hipertansiyonda Beslenme,Migrende Beslenme Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sporcu Beslenmesi’ dir.

İşini, bilimsel verileri, yine bilimin ışığındaki yenilikleri dikkate alarak sürdüren Yasemin Cüce, ücretsiz ön görüşme aşamasından sonra zayıflamak ya da kilo almak isteyen kişinin beslenme alışkanlıklarına, yaşam tarzına, çalışma saatlerine göre bir program hazırlamaktadır. Diyet sürecinde ise, sağlıklı yaşam için önerilerinin yanı sıra, hazırladığı diyet listelerini pratik, sağlıklı tariflerle de tamamlamaktadır.

Spor Salonları ve Personel Trainer desteği ise gerek diyet dönemlerinin, gerekse sağlıklı bir yaşam sürdürmenin olmazsa olmazlarıdır.

Kilo verme yanında, hastalık dönemlerinde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme danışmanlığı gibi konularda da hizmet veren diyetisyen Yasemin Cüce’ye ulaşmak ve sağlıklı kilo vermek için kendiniz ya da kurumunuz adına yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Güzide u******
  02.12.2021

  Diyabet hastasıyım,dengeli ve düzenli beslenmem gerekliydi.Yasemin hanımın verdiği diyetimle o kadar rahatım ki,herşey süper gidiyor.Kesinlikle tavsiye ederim

 • Fatih a******
  15.10.2021

  34kg!!!! İyiki varsınız Yasemin hanım

 • Gizem Ş******
  07.09.2021

  Yasemin hanım ,bu işte gerçekten uzman,herkese tavsiye ederim

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Yasemin Cüce - konum
X : 43.24356005896134 Y : 33.11279296875001

Dirgenler Mahallesi Merkez Sokak no 75 KAŞ/ANTALYA