Alfa Color

  • Paylaş
Hakkında
Çabuk Mehmet'in kurucusu Alfacolor 1959'da, fotoğrafçılıktan sonra Konya'da başlamış.dah'ı içeriyor Çumra kazası, fotoğraf endüstrisinde önde gelen isimler adı altında Fotoğraf Güvenliğinde Konya-Isparta iliydi.
1970'te Antalya'ya geldi Alfacol mesleğe yeni bir isim olarak devam etmek istiyor.türkiye ilk olarak 3'ü profesyonel renk getiren baskı sistemlerinden birini Antalya, Konya-Serik-Alanya'ya getirdi Anamur-Gazipaşa-Burdur-Bucak Isparta -Seydişehir-Korkuteli vb ... 25 yıllık bir fotoğrafçı ihtiyacını karşılayan malzeme ihtiyacı ile 25 yıl göndererek hizmet veriyor ve baskıyı buluştu, aynı zamanda Antalya'da perakende sektöründe de hizmet vermeye devam etti. Merkezden 1995 yılında sökülüp hizmet vermeye ve profesyonel satış ve perakende satış malzemelerine devam etti.
Canon-Nikon-Sigma-Tamron - Lowepro-Sony -Multiblitz-Elincro Hama-dan çok b & w-Manfrotto-Silikat-YeşilTemizlik-Panason-Samsung-Kodak-Casio ve daha birçok marka Antalya bayiliği.
Antalya'da bulunan mağazamızda yüzlerce çeşit ürün çeşidini hala görebilir, uzman ve deneyimli kadromuz ile uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. 52 yılı aşkın bir süredir değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Alfa Color - konum
X : 36.8869214 Y : 30.7018968

Cumhuriyet Cad. Kendirlioğlu Çars. No:48/1-2 Merkez / ANTALYA