A2 Wedding Collection / Bursa Gelinlik

  • Paylaş
Hakkında

Farkımızı her daim ortaya koyan çalışmalarımız ve kalite anlayışımız ile moda sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bugün artık alanında tanınan ve çokça tercih edilen bir marka olarak A2 Wedding Collection Bursa sınırlarını da aştı ve hizmet vermeye devam ediyor. Birbirinden yetenekli modacıların, terzilerin ve tasarımcıların bir arada çalıştığı atölyemizde harikulade seviyede bir üretim söz konusu. Hepimiz uzmanlık alanlarımızda yoğunlaşmış işlerimizi severek ve büyük bir dikkatle yapıyoruz.

Prensip olarak; gelinlerimizi muhteşem görünümlere kavuşturmanın yolunun muhakkak kaliteli malzeme kullanmak, eşsiz bir tasarım yapmak ve detaycı bir disiplinle çalışmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bir gelinin hayalini kurduğu gelinliğe sahip olabilmesi için elbiseyi güzel bir yolculuğa sokuyor, tasarladığımız taslağı hakkını verecek kumaşlar ve farklı malzemeler ile özenle dikiyoruz. Detaydan bütüne doğru giden bir yolda hazır hale gelen elbiseleri gelinlerimize teslim ettiğimizde gözlerindeki mutluluğa şahit olmak bu işin büyün mükâfatı.

Artık bizi biraz olsun tanıdığınıza göre sizin için doğru modaevi olup olmadığımızı anlamış olmalısınız. Dilerseniz özel dikim veya hazır model gelinliklerimizde kumaştan kesimlere kadar ne seçenekler sunuyoruz anlatalım. Kaliteli kumaş ve danteller kullanmaya özen gösteriyor, renk konusunda da gelinliğe en çok yakışan; beyaz, kırık beyaz, krem başta olmak üzere dilediğiniz tüm tonları kullanabiliyoruz. Kol tipinden etek boyuna, yırtmaçtan dekolteye kadar her detaya sizin zevkiniz dâhilinde karar veriyoruz. Size yapabileceğimiz yönlendirmeler sayesinde vücut tipinize en uygun kesimi, modeli ve genel olarak gelinlik konseptini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Kalabalık bir ekip olduğumuz için ister özel tasarım olsun ister hazır model, gelinliklerimizi birkaç provada hazırlıyor ve kısa sürede geline teslim ediyoruz. Eğer gelip görüşmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. A2 Wedding Collection Bursa'da sizi bekliyor.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

2022'nin Transparan Gelinlik Modelleri! - ilgili makale
2022'nin Transparan Gelinlik Modelleri!
Transparan gelinlik modelleri, tamamen transparan... [Devamını Oku...]


Sünnet Annesi Olacaklara Öneriler! - ilgili makale
Sünnet Annesi Olacaklara Öneriler!
Sünnet annesi abiye kıyafet modeli, sünnet annesi... [Devamını Oku...]


Kına Elbise Tercihiniz Nasıl Olmalı? - ilgili makale
Kına Elbise Tercihiniz Nasıl Olmalı?
Kına elbise tercihiniz nasıl olmalı fikirleri için... [Devamını Oku...]


Şık Ve Zarif Nişan Kıyafet Önerileri! - ilgili makale
Şık Ve Zarif Nişan Kıyafet Önerileri!
Nişan kıyafetleri, 2019-2020 nişan kıyafet seçimle... [Devamını Oku...]


İsteme Günü Elbise Modelleri! - ilgili makale
İsteme Günü Elbise Modelleri!
İsteme günü elbise modelleri, istemede ne giyilir,... [Devamını Oku...]

A2 Wedding Collection / Bursa Gelinlik - konum
X : 40.18945450734038 Y : 29.054852427329863

Altıparmak Cd. No:34 Petek Apt. K:1 D:2