Ega Dans Okulu

  • Paylaş
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
Ega Dans Okulu
9 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Ega Dans Kursu, stres atmak, eğlenmek, özgürleşmek, kilo vermek isteyenler için online ve yüz yüze verdikleri dans dersleri ile Bursa Nilüfer’de dans tutkunlarını buluşturmaktadır. T.C Dans Federasyonu 2. Kademe salsa antrenörü ve ulusal, uluslararası dans yarışmalarında dereceler yapan Emrah Garip yönetiminde düzenlenen kurslarda eğitim bitiminde sertifika da verilmektedir. Nilüfer Beşevler Caddesi’nde, Kara Fatma Meydanı’nda yer alan kurs merkezine ulaşım son derece kolaydır.

Ega Dans Kursu’nda verilen dans eğitimlerinin başlıcaları ‘bachata, samba, zumba, çaça, salsa, oryantal, roman dansı, tango, modern dans, bale, swing, break dans, vals ve zeybek’ tir.

Teknolojinin son ürünü müzik ve ses sistemine sahip olan kurs mekânında dans severlerin isteği doğrultusunda karma, özel ve grup dersleri verilmektedir. Mekân, günlük yaşamın stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşıp keyifli, enerjik, eğlenceli saatler geçirmek isteyenlerin, dans severlerin uğrak yerlerinden biridir.  Kursta, genç çiftlerin düğün gecelerini unutulmaz kılacak ilk dans için gelin ve damadın tercih ettiği tarzda, onlara özel bir koreografi ile Bursa düğün dansı kursları da verilmekte, düğünün yapılacağı mekânda da çalışmalar yapılmaktadır. Zeybek, misket gibi geleneksel oyunlar konusunda da çalışmalar yapılan kursta çocukların küçük yaşta müziği, dansı öğrenmesi, özgüveninin gelişmesi için de eğitim verilmektedir.

En zor görünen dansın bile kolaylıkla öğrenebileceği Ega Dans Kursu, profesyonel kadrosu ile verdiği eğitimleri pekiştirmek için her hafta Bursa Latin gecesi düzenlemektedir. Çocuktan yetişkine her kesimden dans severin rahatlıkla gidebileceği Ega Dans Kursu’nda, son derece enerjik keyifli geçen Bursa salsa dersi eğitim çalışmalarında da usta öğreticilerin yardımıyla başarılı performanslara imza atılmaktadır. Uzun yılların deneyimiyle Bursa’nın en başarılı, tercih edilen dans kurslarından biri olan Ega, düzenledikleri etkinliklerde zaman zaman başka illerden de tanınmış, usta eğiticileri kursiyerleriyle buluşturmaktadır.

 Siz de Ega Dans Kursu’nun deneyimli eğitmenleri eşliğinde dansa özgürce kendinizi bırakarak stresinizi atmak, vücudunuzu şekle sokmak, dans pratiğinizi geliştirerek bu işi profesyonel olarak sürdürmek, düğün gününüzde dansınızla fark yaratmak istiyorsanız Kurs yetkilisine ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Ega Dans Okulu - konum
X : 40.21462085000509 Y : 28.97972048278631