Diyetisyen İrem Özdemir

Bursa/Nilüfer

Bursa Nilüfer’de danışanlarına online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşan diyetisyen İrem Özdemir eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Diyetisyen İrem Özdemir, bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı yoluyla hem  danışanlarının istedikleri kiloya ulaşmalarını hem de dengeli, yeterli beslenmeyi sürdürülebilir kılarak sağlıklı bir yaşam sürmelerini hedeflemektedir.

Diyetisyen İrem Özdemir’in çalışma alanları, ‘vücut analizi, kilo verme, kilo alma, detoks diyetleri, kişiye özel beslenme programları, kontrol randevusu ve kurumsal beslenme danışmanlığı’ dır.

Kilo verme için danışanına bir diyet listesi hazırlamadan önce vücut analizi yaparak vücuttaki yağ, su, kas oranını belirleyip sağlıklı bir diyet süreci yürütülmesini amaçlamaktadır. Vücut analizinden sonra yaptığı görüşmeyle danışanının beslenme alışkanlıkları, yaşam tarzı, iş durumu gibi ayrıntıları öğrenerek işe başlayan Özdemir, kilo verme konusunda sıkıntı yaşayan, özellikle beslenme alışkanlıklarını değiştirmekte zorlananlar için diyeti kişinin beslenme alışkanlıklarına uygun hale getirerek danışanının daha kolay yol almasını sağlamakta, sürdürülebilir sağlıklı beslenme alışkanlığı konusunda da onları yönlendirmektedir.

Danışanlarıyla birlikte sürdürülebilir ve doğru yöntemlerle yol alan, kilo verme dışında sağlıklı beslenme alışkanlığı edindirmeyi de önemseyen diyetisyen İrem Özdemir zayıflama sürecini tamamlayan danışanlarının verdikleri kiloları geri almamaları için yürüttüğü koruma programıyla danışanlarının hayatında kalıcı değişiklikler yapmayı hedeflemektedir.

Yüz yüze olarak Bursa diyetisyen hizmeti veren Özdemir, mekân uzaklığı ya da iş yoğunluğu nedeniyle yüz yüze görüşme şansı olmayan danışanları için online olarak da hizmet vermektedir. Yüz yüze beslenme danışmanlığında olduğu gibi online hizmette de gelişmeleri her hafta takip ederek kilo verme durumuna göre diyet listesini yenilemektedir.

Bireysel danışmanlık yanında kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti de veren Özdemir, kurum çalışanlarının sağlıklarını korumak, yaşam kalitelerini yükseltmek için doğru, sağlıklı beslenme yöntemleri konusunda seminer çalışmalarını da sürdürmektedir.

Danışanlarına online ve yüz yüze olarak bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti veren, danışanlarının beslenme alışkanlıklarını dikkate alarak beslenme programı hazırlayan, diyet sürecinde yalnızca kilo vermeyi değil sürdürülebilir sağlıklı yaşamı da hedefleyen diyetisyen İrem Özdemir’den kendiniz ya da kurumunuz için hizmet almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen İrem Özdemir - konum
X : 40.21883195557626 Y : 28.972854027708195