gözdembaşarır
6 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Gözdem Başarır İphar

Bursa/Nilüfer

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Diyetisyen Gözdem Başarır İphar Okan Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Online beslenme danışmanlığı veren İphar birçok kurum, kuruluş ve firmaya kurumsal beslenme danışmanlığı ve eğitimleri vermektedir.

Bugüne kadar 7000’den fazla bireysel ve kurumsal danışana sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı hizmeti veren Diyetlif Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Merkezi Kurucusu Diyetisyen Gözdem Başarır İphar’ın çalışma başlıkları ;

Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Bebek Beslenmesi, Prematüre Beslenmesi, Menopozda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme,Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Ketojenik Diyet, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, , Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Gut Hastalığında Beslenme oluşturmaktadır.

Türkiye’nin her yerine online beslenme danışmanlığı ile ulaşan İphar ve ekibi tarafından verilen online seans süresi 30 dakikadır . Kilo verme, kilo alma ve diğer hizmet başlıklarının tümü ihtiyacınıza yönelik doğru diyetisyene yönlendirme sağlanarak verilmektedir.

Diyetisyen Gözdem Başarır İphar ihtiyaca göre danışanlarına ekipte yer alan psikolog ve spor desteği önermekte ve online seans dışında danışana ayrıca menü ve besin değişimleri planlamaları yapmaktadır. İphar ve ekibi tanışma seansınızda sizi, yaşam dinamiklerinizi ve beslenme alışkanlıklarınızı tanımak ve ölçümlemek üzere detaylı bir seans gerçekleştirir.

Ardından ihtiyacınız olan konu belirlenerek uzman diyetisyeniniz seçilir. Kilo verme ile ilgili ihtiyacınızda o konunun uzmanı bir diyetisyene, gebelikle ilgili konunun uzmanı başka bir diyetisyene, diyabet ile ilgili konunun uzmanı başka bir diyetisyene yönlendirme gerçekleşir.

Her beslenme programının kendine özel bir planlama süreci olduğunu söyleyen Diyetisyen Gözdem Başarır İphar, kilo verme amaçlı sürdürülen diyet programında seanslar 2 haftada 1 düzenlenirken, gebelikte ise ayda 1 olarak düzenlendiğini bu nedenle verdikleri kurumsal ve bireysel beslenme danışmanlığı hizmet içeriğinin uzman bilgi ve tecrübesini barındırdığını söylemektedir.

Siz de Diyetisyen Gözdem Başarır İphar’ın profesyonel yaklaşımından ve uzman ekibinden kendiniz ve sevdikleriniz için online beslenme danışmanlığı, şirketiniz için kurumsal beslenme danışmanlığı ve eğitimleri almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 6

 • duygu d******
  29.01.2021

  Kilo vermek için bence bir uzmandan yardım almak en güzeli,hem sağlıklı kilo vermek ıcın onemlı hem zayıfsak fit kalmak için.bende oyle yapıyorum GÖZLEM BAŞARIR bu konuda cok ıyı bır dıyetısyen tavsiye ederim

 • aylin e******
  25.01.2021

  Gözdem Başarırır İphar ile fazla kilolarım için danışmanlık aldım. Uyguladığı tedaviyle güzel kilolar vermeyi başardım. kendisini herkese tavsiye ederim. çok memnun kaldım.

 • emrah ş******
  25.01.2021

  Öncelikle yaklaşımı harika,sizi hiçbir şekilde kısıtlamadan hedefe ulaşmayı öğretiyor.

 • MERYEM S******
  25.01.2021

  Kendi çabamla veremediğim fazla kilolarım için Gözlem BAŞARIR ile çalışmıştım ve çok memnun kaldım. Kilo vermek için bir uzmanla çalışmanızı öneririm arkadaşlar çünkü kilo vermek kadar dengeyi korumakta önemli..

 • Aslıhan H******
  25.01.2021

  Profesyonel yardımla zayıflamanın tek adresi yaklaşık bir senelik danışmanlıkla üniversitedeki aldığım kiloları geri vermem de en büyük etken oldular Diyetlif ekiniyle tanıştıktan sonra bir danışan değil de aileden biri oluyorsunuz adeta♥️

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Gözdem Başarır İphar - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

FSM Bulvarı Derya Sokak No:1/4 Nilüfer, 16210, Bursa