Yakup Özcan
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Yakup Özcan

Bursa/Nilüfer

2013 yılından bu yana danışanlarına hizmet veren diyetisyen Yakup Özcan, Afyon Kocatepe Sağlık Yüksekokulu, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. Online beslenme danışmanlığı ve yüz yüze beslenme danışmanlığı konusunda hizmet veren Özcan, Bursa’da çalışmaktadır.

Baş ağrısı pek çok kişinin yaşadığı ve sıkıntı yaratan sağlık sorunlarından birisidir. Baş ağrısı şekilleri yaşanan sağlık sorunu hakkında da önemli ipuçları verir. Türlerinden biri olan migren dayanılmaz ağrılara neden olur ve migrene ne iyi gelir sorusunun cevaplarından biri doktorun önerdiği ilaçları kullanmaksa, diğeri de diyetisyenin önerdiği şekilde beslenerek migren ağrılarını en aza indirmektir. Diyetisyen Yakup Özcan’ın önemli çalışma alanlarından birisi de migrende beslenmedir.

Migrende Beslenme dışında Özcan’ın başlıca çalışma alanları, ‘ Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, , Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Bebek Beslenmesi, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Menopozda Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Kanserde Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Sağlık Koçluğu Programları, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Metabolik Balans ve Sporcu Beslenmesi’ dir.

Alanıyla ilgili pek çok konuda sertifika programlarına katılarak bilgisini arttıran ve kendini geliştiren Özcan, uyguladığı programlarla sağlıklı kilo verme sürecinde, danışanlarını bu işi başaracakları konusundaki motive eder ve bu yaklaşımıyla da iyi sonuçlar almaktadır.

Aldığı aşçılık eğitiminde edindiği bilgileri, sağlıklı beslenme önerileri yanında pratik, lezzetli tariflerle de danışanlarıyla paylaşmaktadır.

Sporu diyetle birlikte sağlıklı yaşamın bir gerekliliği gören Özcan, spor salonları konusunda da danışanlarına önerilerde bulunmaktadır. Güzellik merkezleri ise, kişinin tercihi olup, sağlığıyla görünümünü bütünsel bir şekilde yansıtabilmek için başvuracağı yerlerden birisidir.

Alanıyla ilgili konularda sertifika programlarına katılarak bilgisini geliştiren, yenileyen, danışanlarını, sağlıklı beslenmeyi bilen, bunu yaşam tarzı olarak benimseyen bireyler haline getiren diyetisyen Yakup Özcan’a bireysel ya da kurumsal olarak ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Özcan G******
  10.09.2021

  Kalp rahatsızlığımdan kaynaklı yardım aldım kendisinden,çok memnun kaldım

 • Gizem Ş******
  10.09.2021

  doğum kilolarımın hepsinden kurtuldum,teşekkürler Yakup bey,herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

 • Gülten Ö******
  07.09.2021

  Tavsiye ederim,iyi bir diyetisyen

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Yakup Özcan - konum
X : 40.229203257748736 Y : 28.90987722747801

Ertuğrul, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 29 Ekim mah no:29 Time Özlüce İş Merkezi, Kat:1 Daire:8